فهرست
گزارش روز : اولین برخورد ایکر کاسیاس و کورتوا قبل از فینال بزرگ لیسبون
گزارش روز : اولین برخورد ایکر کاسیاس و کورتوا قبل از فینال بزرگ لیسبون

گزارش روز : اولین برخورد ایکر کاسیاس و کورتوا قبل از فینال بزرگ لیسبون

آی اسپورت -  امروز در مادرید به همت " بنیاد خیریه کاسیاس و رافا نادال " و با همکاری فدراسیون تنیس اسپانیا ،  مراسمی با حضور تنیسورهای مشهوری همچون رافائل نادال و مانولو سانتانا (قهرمان سابق ویمبلدون) و همچنین فوتبالیست هایی چون ایکر کاسیاس  دیوید ویا و تیبو کورتوا به نفع کودکان بی سرپرست برگزار شد.

در حاشیه این مراسم رافا نادال که از طرفداران متعصب رئال است با دیدن دیوید ویا و تیبو کورتوا به آنها نزدیک شد و در حالی که لبخند می زد زیر لب به آنها گفت : برای شما آرزوی شانس می کنم  ! ( اشاره به صعود اتلتیکو به فینال چمپیونز لیگ ) .

این شاید یکی از جالب ترین صحنه های مراسم بود. همچنین کاسیاس و تیبو کورتوا نیز برخورد بسیار گرمی با یکدیگر داشتند و با هم به خوش وبش پرداختند.

دیوید ویا که به همراه اعضای خانواده خود در این مراسم خیریه شرکت کرده بود ، پس از مواجهه با کاپیتان رئال و تیم ملی اسپانیا وی را در آغوش گرفت.

مانولو سانتانا مدیر این مراسم که سالها پیش با پیراهنی منقش به آرم رئال مادرید ، در مسابقات تنیس ویمبلدون قهرمان شده بود در مصاحبه ای اعلام داشت:

پس از پیروزی 4-0 رئال بر بایرن از شدت خوشحالی مثل دیوانه ها شده بودم.

از دیگر شخصیت های ورزشی معروف حاضر در این مراسم می توانیم به سرخی یول و رودی فرناندز بسکتبالیست های تیم رئال مادرید اشاره کنیم.
     
آی اسپورت
2014-05-02 23:59:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر