فهرست
جام جهانی در ورزشگاه آزادی؛ با خانواده بیایید
جام جهانی در ورزشگاه آزادی؛ با خانواده بیایید

جام جهانی در ورزشگاه آزادی؛ با خانواده بیایید

آی اسپورت - خبرگزاری تسنیم از فراهم شدن زمینه حضور خانواده‌ها در استادیوم آزادی و تماشای بازی‌های جام جهانی خبر داده است. با دستور ناصر محمودی‌فرد مدیر مجموعه ورزشی آزادی، زیر ساخت‌های لازم برای نمایش بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه بزرگ آزادی فراهم شده تا علاقه‌مندان به ورزش بتوانند این مسابقات جذاب و مهیج را همراه با اعضای خانواده خود در بزرگترین مجموعه ورزشی خاورمیانه تماشا کنند.

طبق هماهنگی‌های صورت گرفته یک نمایشگر بزرگ به مساحت 1200 متر مربع در قسمت روبه‌روی جایگاه ورزشگاه آزادی کار گذاشته خواهد شد تا تماشاگران از طبقه اول و دوم ضلع غربی ورزشگاه، تماشاگر بازی‌های جام جهانی از جمله دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران باشند. گفته می شود این اتفاق در قالب یک جنگ فرهنگی یک ماهه رخ خواهد داد و در این مدت برنامه های دیگری هم در این جنگ فرهنگی اجرا خواهد شد.  این اتفاق برای نخستین بار است که در یک مجموعه ورزشی رخ می‌دهد و پیش بینی می‌شود با استقبال علاقه‌مندان به ورزش در مرحله نخست 10 هزار بلیت فروخته شود.

طی چند روز گذشته موضوع نمایش مسابقات جام جهانی در ورزشگاه آزادی با کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور ورزشی شورای اسلامی شهر تهران در میان گذاشته شده و اعضا حداکثر همکاری را برای تحقق این امر داشتند. در صورت موافقت نهادهای دیگر، ویژه برنامه نمایش مسابقات جام جهانی در مجموعه ورزشی آزادی، از 24 خردادماه همزمان با بازی افتتاحیه آغاز خواهد شد.

۱۴ ۷  
آی اسپورت
2018-06-12 16:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
مارال
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
از این مسخره تر دیگه نمیشه !!!
خیلی جالبه میشه اومد ورزشگاه و مانیتور و نگاه کرد اما نمیشه بازی و از نزدیک نگاه کرد !
۷
علی
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
متاسفانه همیشه مشکل موافقت نهادهای دیگره!
۵
قارتال
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۵۹
خب خدارا شکر راه حل حضور بانوان در ورزشگاه نیز یافت شد ،کافیه بازی رو تو زمین تمرینی انجام بدند و تصاویرشو از مانتیتوری در ورزشگاه پخش کنند ،چه فکر بکری!
۷
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۲
از من به شما نصیحت .. اگه میرین به بهانه دیدن بازی از مانیتور ... که زدین به کاهدون ..مانیتوره خیلی کیفیتش داغونه.. بعضی جاهاشم سوخته لامپ هاش و مستطیل های سیاه وسطش هست.. سیستم اسپیکر ورزشگاه هم که رسما تعطیله مثل صدای لوارم منزلی های وانتی تو کوچه هاست.. اما بازم تجربه جالبیه...
۱
فرید
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
با سلام
مارال خانوم فکر کنم تو کشوری که چند سال قبل نوارکاست را میشکوندند دیدن فوتبال اونم تو ورزشگاه ( چه زده و چه مرده ) پیشرفت بزرگی هست .لطفاً قدر بدونید و آسه آسه ممنونم از همتون
۲
رضا
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۷
خب چه کاریه ، یه ورزشگاه درست و حسابی بسازن ، آزادی دیگه داره میشه پلاسکو
رضا
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
ورزشگاه آزادی نه ، پلاسکو 2
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر