فهرست
مهدی کیانی : تونی مربی فوق العاده خوبی است ولی شناسنامه تراکتور نیست
مهدی کیانی : تونی مربی فوق العاده خوبی است ولی شناسنامه تراکتور نیست

مهدی کیانی : تونی مربی فوق العاده خوبی است ولی شناسنامه تراکتور نیست

آی اسپورت - مهدی کیانی محبوبیت عجیبی بین هواداران دارد و همیشه از اولین نفراتی بوده که قرارداد خود را با این تیم نهایی کرده است . اوامسال نیز جزو اولین نفراتی است که با باشگاه به  توافق رسیده است که در اینباره به خبرنگار آی اسپورت می گوید : فعلا در نهاوند هستم و به استراحت می پردازم و سر گرم عروسی برادرم بودم و قبل از آمدن به نهاوند نیز گفتگویی با آقای نظمی داشته ام و انشاالله که مشکلات حل خواهد شد و این فصل را نیز در خدمت مردم تبریز خواهیم بود.

اینروزها بحث انتخاب سرمربی تراکتور بالا گرفته است و در فضای مجازی هواداران تونی و هوادارانی که تراکتور محور نشان می دهند بالا گرفته که کیانی در اینباره می گوید : تونی مربی فوق العاده ای است و من به شخصه ارتباط خوبی با او دارم ولی باید همه موارد را در نظر بگیریم و تونی شناسنامه تراکتور بزرگ نیست که به خاطر آن تیشه بر ریشه تیم زد و مسئولان باید به فکر تیم باشند نه فرد . به نظر من باید به جای اتلاف زمان ، سرمربی تیم را انتخاب کنند و این مربی چه تونی باشد و چه مربی دیگری باید کار خود را آغاز کند تا به مشکل نخورد و اگر قرار باشد تونی را بازگردانند و این اتفاق 10 مانده به آغاز لیگ بیفتد اطمینان داشته باشید تونی نیز موفق نخواهد شد و هر مربی جای او باشد نیز موفق نخواهد شد .

کیانی عقیده دادر هر مربی که تیم را در دست می گیرد باید زمان کافی برای بستن و آماده سازی تیم داشته باشد و تراکتور برای این فصل که در سه جبهه باید بجنگد سخت خواهد بود که مسئولان باید زودتر این کار یکسره کنند.

مهدی کیانی در مورد مبلغ قرارداد منتشره تراکتوری های نیز گفت : قبلا هم گفته بودم که مشکل فوتبال ایران اعلام و یا مخفی بودن رقم قرارداد نیست و من به شخصه مشکلی با اعلام مبلغ قرارداد ها ندارم و از قدیم گفته اند آنکه حسابش پاک است از محاسبه چه باک است.

     
آی اسپورت
2014-05-03 09:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر