فهرست
برانکو  در حکایت حافظ
برانکو در حکایت حافظ

برانکو در حکایت حافظ

آی‌اسپورت- تاریخ شهادت می‌دهد که رهبران معمولا به دو گروه تقسیم می‌شوند . گروه اول مردانی هستند که در سکوت و آرامش افراد خود را هدایت می‌کنند و گروه دوم شامل مردانی می‌شود که با تهییج افراد خود و فریاد و فغان کار خود را پیش می‌برند. جهان فوتبال هم مردانی از هر دو گروه را تجربه کرده که از مردان گروه اول می‌توان اشاره به کارلو آنچلوتی و زین الدین زیدان و لیپی  و والورده کرد و از گروه دوم می توان سیاهه بلند بالائی تهیه کرد؛ مردانی چون فرگوسن و مورینیو و پپ گواردیولا و لوئیز انریکهاز این گروه هستند. برانکو در اهواز در شرایطی به میدان رفت که قانون صریح فیفا یعنی استراحت 72 ساعته بین بازیها برای تیم او رعایت نشد و از این رو مجبور شد بدون سید جلال حسینی و وحید امیری و بیرانوند پا به میدان بگذارد.

از سوی دیگر "طارمی گیت"باعث شد که فوروارد کار مند خود را محروم ببیند.  از آن سو هم احمدزاده یکی از بازیکنان همیشه ثابت در ترکیب تیمش را به‌علت مصدومیت نداشته باشد و قانون عجیب نظام وظیفه باعث شده که احمد نور الهی را در لیگ نداشته باشد و با تیمی به میدان رود که بی گمان به او تحمیل شده.

اما برانکو رهبری در سکوتش را دنبال کرد، به جوانهایش اعتماد کرد و  شاید یکی از بهترین بردهای تیمش را به‌دست آورد در حالی که چون سال‌های گذشته در اهواز یک پنالتی هم از دست داد! نمایش تیم فاصله آشکاری با روزهای اوجش داشت اما از یاد نبریم برانکو می‌خواهد مردی باشد که در سکوت به دنبال معجزه بگردد او از نشانه‌هایی برای تقویت روحی تیمش می‌گوید از تیمی که در عرض چند دقیقه سه گل می‌زند  با این که استقلال خوزستان با الهلال قیاس درستی نیست.

برانکو حالا از طراحی الماس در خط هافبک  دست کشیده و با دو هافبک تدافعی بازی می‌کند  و در غیاب طارمی هر روز به ستاره جوانش علیپور امیدش بیشتر می‌شود.  او به دنبال ارتقا ستاره‌های فصل گذشته است؛ مردانی چون مسلمان و کامیابی نیا و محرمی که شاید بتوانند معجزه مسقط را رقم بزنند.  او به تازه واردها  یعنی رسن و نعمتی و امیدوار است منشا هم بتواند همان منشا زهر دار پیکان شود 

برانکو رهبر در سکوت است و در روز گرامیداشت حافظ به پیروزی مهمی رسید و شاید بیان گر شعر معروف خواجه شیراز شد که "در اندرون من خسته دل ندانم کیست...  که من خموشم و او در فغان و غوغا است"

۲۷ ۱۷  
آی اسپورت
2017-10-13 15:27:00
نظر دهید

۱۷ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۸
فقط ربیع خواه نباشه.تو بازی استقلال هم خیلی بد بازی میکرد.البته نبود احمد زاده هم زیاد محسوس نبود.
رامون دیاز &عمرالخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۵

پرسپولیس با صدر 1 امتیاز فاصله داره استقلال با ته جدول 1 امتیاز ، این است تخصص اسیا هیچ تیمی مثل ما برای ستاره سوم نمیره 6 تا بخوره برگرده.
رامون دیاز &عمرالخریبین(اصلی)
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
دیگه بی مزه بازی در نیار و به اسم من کامنت نذار.بذار جذابیت کری خونی سر جاش باشه
رامون دیاز &عمرالخریبین(اصلی)
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
اااااااای نفس کش.ضمن احترام به طرفدارای قرمز مجبورم بخاطر مصاحبه برانکو بعد از بازی استقلال خوزستان که جرأت کرده بود اسم تیم منو بیاره و برای خودش نوشابه باز کنه ادواردو هم مثل عمر بذارم تا مفصل یه هفت هشت تایی بدم به خوردش.
.... ام جیگرم
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
نه داداش ، .....فقط باید سه تاشو بخوره ، سه تای کارلوس ادواردو + سه تای عمر خریبین+ سه تای سالم الدوساری
.... ام جیگرم
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
عمر خریبین سعدی است و ..... کودک زیبا روی
رامون دیاز سعدی است و برانگوه دلالویچ شاهد زیبا روی
خلاصه ، چنان که افتد و دانی ، سه شنبه باید سه تاشو بخورن
فرزاد مهریار
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
۱- آقای نامحترم ، این همه اهانت جنسی و رکیک می نویسی ، به هموطنانت توهین می کنی ، به مربی ای که هرگز به تیم تو کوچکترین اهانتی نکرده زشت ترین اهانت های ممکن رو می کنی ، آخرش چه؟
۲-آقای امیر پور ، چرا در برابر این حجم از اهانت های جنسیتی سکوت می کنید ؟ شما به چه چیزی باور دارید؟ دین ؟ انصاف ؟ اخلاق ؟ روشنفکری ؟ کدام یک از اینها فحاشی و اهانت جنسیتی و انتشار آن را مجاز دانسته اند؟
چیزی که عوض داره گله نداره
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
به فرزاد مهریار.پس.تو احتمالا توهینهای یه مشت طرفدار قرمز اسمون جل به سرور دو ستاره اسیایی تون را نمیخونی؟
فرزاد مهریار
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
خب آخه پدر آمرزیده ، اصلا این سایت کامنت های پرسپولیسی ها رو منتشر می کنه تا بفهمی توهین می کنن یا نه؟
۸
110
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
ممنون از اینکه دائما میای یاداوری میکنی از چه خانواده فرهیخته ای هستی! همه ته جدولیا از دم بیشعور و پررو هستن
عمر الخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۵
به فرزاد مهیار
چه خبرا ؟برانکو چکار میکنه؟روز سه شنبه کرک و پرش و میتکونم.
فرزاد مهریار
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
همین که به خانواده من اهانت نکردی ، یعنی پیشرفت کردی . با همین فرمون بری جلو ، صد سال دیگه یه آدم نرمال میشی...
۸
عمر الخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۲
من تو مرامم اهانت نیست بگرد تو کامنتها.من فقط میزنم به گلتون
روزبه
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
لطفا آدرس اینستاگرام آقای عاطف روبزارید.متن هاشون عالیه
۲
--
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
برانکو آدم ریسک پذیری نیست، اگر هم مجبور نبود این ارنج رو نمیذاشت، با این سبک تو لیگ میتونه موفق باشه ولی تو بازی های حذفی نه چون حریفان میتونن تو یکی دو بازی اونو سوپرایز کنن تو لیگ فرصت جبران هست ولی تو بازی های حذفی نه برانکو زمان احتیاج داره که تیمی محکم و منظم بسازه و میسازه ولی اساسا آدم باهوش و زیرکی نیست...
عمر الخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
من برانکو رو به این حال و روز انداختم
عمر الخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
چه خبرا ؟برانکو چکار میکنه؟روز سه شنبه کرک و پرش و میتکونم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر