فهرست
بنیتس: هیگواین و همشیک، تفاوت‌ها را رقم خواهند زد
بنیتس: هیگواین و همشیک، تفاوت‌ها را رقم خواهند زد

بنیتس: هیگواین و همشیک، تفاوت‌ها را رقم خواهند زد

آی اسپورت- سرمربی اسپانیایی می‌گوید که دو ستاره ی تیمش می‌توانند تفاوت‌ها را در بازی شنبه رقم بزنند ولی مصر است که نتیجه ی فینال، نمی‌تواند ارزیابی درستی از عملکرد تیم در فصل باشد.

رافا بنیتس، سرمربی ناپولی معتدق است که گونزالو هیگواین و مارک همشیک، می‌توانند در فینال جام حذفی مقابل فیورنتینا، بازیکنان کلیدی تیمشان باشند.

هیگواین به تازگی از بند مصدومیت رها شده و امشب، در خط آتش شاگردان بنیتز برای کسب قهرمانی قرار خواهد گرفت.

سرمربی اسپانیایی در هر 4 باشگاه پیشینش، موفق به کسب جام شده، ولی همچنان می‌گوید که نتیجه ی دیدار امشب، نمی‌تواند ارزیابی درست و منطقی از عملکرد آنها در این فصل باشد.

او گفت: "هیگواین آماده است و در تمرینات بدون مشکل ظاهر شده. فردا خواهیم دید که در زمین چقدر آماده است. همشیک هم می‌تواند تفاوت‌ها را رقم بزند، آنها نعمتی برای هم تیمی هایشان هستند.

کسب کوپا ایتالیا می‌تواند به رشد و پیشرفت ناپولی کمک کند. این فصل، با بازیکنان جدید و ترکیبی جدید، خوب ظاهر شدیم. به نظر من نگاه کردن به یوونتوس، که در حال شکستن رکورد خودش است، بی هدف است و سودی ندارد.

بازی شنبه شب، ارزش‌های ما را ثابت نخواهد کرد.می‌خواهیم که پیروز شویم ولی حتی اگر شکست بخوریم، تغییری در ارزش‌ها و نتایج خوب این فصلمان ایجاد نخواهد شد. اگر ببریم بسیار خوب است ولی اگر هم ببازیم، چیزی تغییر نخواهد کرد و آینده ی من نیز به خطر نخواهد افتاد."

     
آی اسپورت
2014-05-03 10:54:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر