فهرست
امیر زیر عکس سلطان (عکس)
امیر زیر عکس سلطان (عکس)

امیر زیر عکس سلطان (عکس)

آی اسپورت – امیر عابدزاده حدود دو سالی است که از امریکا به ایران برگشته و بازیکن پرسپولیس به حساب می آید.او حدود دو سال قبل با کلی سر و صدا از باشگاه لس آنجلس بلوز به پرسپولیس پیوست و به نظر می رسد هنوز مبلغ رضایتنامه اش به طور کامل به باشگاه امریکایی پرداخت نشده است.

عابدزاده دو فصل قبل به عنوان دروازه بان سوم در خدمت پرسپولیس بود و در برخی مسابقات حتی روی نیمکت تیم به عنوان گلر دوم هم نشست اما  با حضور علیرضا حقیقی در فصل اخیر او به تیم امید رفت و با بازوبند کاپیتانی تیم امید پرسپولیس از تیم بزرگسال دور ماند.

امیر امسال ظاهرا می خواهد از پرسپولیس جدا شود  و به تیمی برود که بتواند در آن بازی کند .عابدزاده کوچک 20 سال سن دارد و خودش فکر می کند می تواند از پس دروازه بانی در یک تیم لیگ برتری برآید اما باید دید کدام مربی لیگ برتری به او اطمینان خواهد کرد.

از طرفی همچنان بحث شباهت او به پدرش که هنوز محبوب ترین بازیکن بسیاری از اهالی فوتبال است  وجود دارد و خیلی ها این سوال را مطرح می کنند که امیر چقدر به احمدرضا شباهت دارد.

به لحاظ چهره امیر کم کم فرم قیافه پدرش را گرفته و می توان شباهت های زیاد بین او و پدرش پیدا کرد  اما  در قد و قامت امیر به پای پدر نرسیده و چند سانتیمتری از او کوتاه تر است.امیر پسر خوش اخلاقی است اما زیاد حرف نمی زند  وهنوز جسارت پدر را ندارد و آن لبخندهای ویژه  تنها هر از گاهی  روی لبانش می نشیند.


این ویژگی ها در کار فنی عابدزاده هم وجود دارد و او هنوز برای تکرار پدرش در اذهان اهالی فوتبال  کار دارد.عابدزاده کوچک فعلا در حال یادگیری است .او در جمع های بزرگتر دیسیپلیس بازیکن پرسپولیس بودن و پسر عابدزاده بودن را خوب حفظ می کند  و با وجود آرامی و متانتی که دارد حواسش به موقعیتش هست  اما در حوزه فنی ظاهرا برای نزدیک شدن به آنچه پدرش بود باید حداقل یکی دوسالی را دذر آزمون و خطا بگذراند.

     
آی اسپورت
2014-05-03 12:08:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر