فهرست
دنیل اگر در لیست خرید بارسلونا: مدافع لیورپول، آبی اناری می‌شود؟
دنیل اگر در لیست خرید بارسلونا: مدافع لیورپول، آبی اناری می‌شود؟

دنیل اگر در لیست خرید بارسلونا: مدافع لیورپول، آبی اناری می‌شود؟

آی اسپورت- گزارش‌ رسانه های اسپانیایی حاکی از آن است که بارسلونا بار دیگر دنیل اگر، مدافع لیورپول را تحت نظر دارد و قصد دارد این مدافع دانمارکی را به خدمت بگیرد.
به گزارش روزنامه ی اسپورت، چاپ کاتالونیا، بارسلونا قصد دارد این مدافع دانمارکی، که قدرت بدنی بالا، قدرت سرزنی و تجربه، از خصوصیات اصلی اوست را در تابستان به نوکمپ منتقل کند.
بارسلونا سال گذشته نیز قصد داشت اگر را در اختیار بگیرد ولی امسال، پس از خبر جدایی پویول در پایان فصل، این مدافع دانمارکی به اولویت بارسا در نقل و انتقالات تبدیل شده است.
پس از اینکه مشخص شد پاری‌سن ژرمن قصد ندارد تیاگو سیلوا را از دست دهد، اگر به اصلی ترین گزینه ی تیتو ویلانووا برای خط دفاع بارسا تبدیل شد و پیشنهادی 17 میلیون یورویی نیز برایش ارسال شد.
پس از آنکه ویلانووا، به دلیل عود کردن سرطانش، از سمت مربی گری کناره گیری کرد، مارتیو روی نیمکت بارسا نشست و گزینه های او برای خط دفاع متفاوت بود.
اگر تا سال 2016 با لیورپول قرارداد دارد و پس از حضور راجرز، جایگاه خود در خط دفاع لیورپول را از دست داده است. او 19 بازی برای لیورپول در این فصل انجام داده که در 15 بازی از ابتدا در میدان بوده است.
مدافع 29 ساله در کنار داوید لوییز، مدافع چلسی و لاپورته، مدافع بیلبائو در لیست خرید بارسا برای خط دفاع قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-05-03 12:59:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر