فهرست
سرمربی پنجاه و چند روز دیگر می‌رود / یک کی روشِ عاصیِ ناراضی
سرمربی پنجاه و چند روز دیگر می‌رود / یک کی روشِ عاصیِ ناراضی

سرمربی پنجاه و چند روز دیگر می‌رود / یک کی روشِ عاصیِ ناراضی

سعید شمس

به این جملات دقت کنید:

 «فقط در ایران است که به راحتی به تیم ملی پشت می‌کنند»، «لباس تیم ملی در حد ملی پوشان ایران نیست»، «انتظار داشتم فدراسیون فوتبال با باشگاه‌هایی که با تیم ملی همکاری نکردند، برخورد کند»، «شروع اردوی آفریقای جنوبی با ۱۰ بازیکن افتصاح بود»، «هر اشتباه ما در جام جهانی را ۳ میلیارد نفر می‌بینند» و..............

اظهاراتی از این قبیل که اهالی فوتبال عادت کرده‌اند تا از جانب سرمربی تیم ملی بشنوند تا مشخص شود که کارلوس کی روش از شرایطی که در ایران برایش به وجود آمده است، اصلا رضایت ندارد. و دقیقا به همین دلیل است که باید از همین حالا به فکر گزینه‌ای باشیم تا در جام ملت‌ها بتواند فوتبال ایران را به سمت موفق شدن سوق بدهد.

به هر حال انتظار از تیمی که از جام جهانی برگشته است، طبیعی است که زیاد باشد و به همین دلیل باید تیم ملی با هدف «شکستن طلسم قهرمان نشدن در جام ملت‌ها» راهی استرالیا شود. پس لازم است تا به جای رویا‌پردازی و ارائه پیشنهادات مختلفی به کی روشی که از چند ماه پیش اعلام کرده است که بعد از جام جهانی، حاضر به حضور در ایران نیست، به فکر انتخاب مربی شایسته‌ای باشیم تا بتواند فوتبال ایران را در رسیدن به هدف مهمی چون قهرمانی در جام ملتهای آسیا موفق باشد.

چرا که قطعا سرمربی پنجاه و چند روز دیگر می‌رود و ما نمی‌توانیم یک کی روشِ عاصیِ ناراضی را راضی به ماندن کنیم.

     
آی اسپورت
2014-05-03 12:46:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر