فهرست
سئوال روز : آلونسو به فینال اروپا می رسد ؟
سئوال روز : آلونسو به فینال اروپا می رسد ؟

سئوال روز : آلونسو به فینال اروپا می رسد ؟

آِی اسپورت - پیروزی خیره کننده رئال مادرید در مقابل بایرن  برای تمام طرفداران رئال روزی به یاد ماندنی را رقم زد اما حداقل برای ژابی آلونسو یک خاطره بد را به یادگار گذاشت.
آلونسویی که در سال 2005 کمک کرد تا لیورپول بازگشتی تاریخی در مقابل میلان داشته باشد و در نهایت جام قهرمانی را بالای سر ببرد ؛ در بازی مقابل بایرن با دریافت کارت زرد از حضور در بازی پایانی مقابل اتلتیکو محروم شد.
اما روز گذشته باشگاه رئال مادرید خبر داد که تا روز آخر برای پاک کردن کارت زرد آلونسو که به اعتقاد آنها غیرمنصفانه بوده است تلاش خواهد کرد.
کمیته انضباطی یوفا که رئیس آن یک اسپانیایی به اسم " توماس پارتلس " است و البته هیچ عضو اسپانیایی دیگری ندارد در مورد این اعاده دادرسی تصمیم گیری خواهد کرد.البته فوتبال اسپانیا چندان خاطره خوشی از این کمیته انضباطی ندارد .

آخرین درخواستی که مورد موافقت این کمیته قرار نگرفت مربوط می شود به هفته گذشته که والنسیا خواهان پاک شدن کارت زرد بازیکن خود " پاکو آلکاسر " بود.اما با رد این درخواست ، والنسیا نتوانست از حضور این مهاجم ارزنده خود مقابل سویا استفاده کند و در نهایت هم از رسیدن به فینال یورولیگ بازماند.
باید صبر کنیم و ببینیم که در نهایت این کمیته در قبال درخواست باشگاه رئال مادرید چه تصمیمی خواهد گرفت .

     
آی اسپورت
2014-05-03 19:46:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر