فهرست

گیگز : فن خال پیشینه درخشانی دارد

آی اسپورت - رایان گیگز، سرمربی موقت تیم منچستر یونایتد، از شیندن خبر حضور احتمالی لوئی فن خال، در ترکیب تیم منچستر یونایتد ابراز خشنودی کرد.
اواخر ماه آوریل امسال، سایت معتبر گل اعلام کرد، باشگاه ممنچستر یونایتد، برای بستن قرارداد با لوئی فن خال، سرمربی کنونی تیم ملی هلند، به توافق رسیده است. البته این خبر هنوز از سوی باشگاه منچستر یونایتد تایید یا تکذیب نشده است.
گیگز در مصاحبه ای گفت از این که مربی ای با سابقه فن خال ممکن است به یونایتد بیاید خوشحال است.
"او سابقه ی درخشانی دارد و در کشورهای مختلف مربی موفقی است؛ هلند را به جام جهانی برده و رکوردهای درخشانی از خود به جا گذاشته است."
گیگز در مورد احتمال دستیار شدنش در کنار لوئی فن خال گفت: "در حال حاضر فقط به بازنشستگی در پایان فصل یا ادامه ی فعالیت حرفه ای به عنوان بازیکن فکر می کنم."
در پایان فصل جاری قرارداد تعدادی از بازیکنان منچستر به پایان می رسد و در این میان گفته می شود، فردیناند و اورا به احتمال بسیار زیاد باشگاه را ترک خواهند کرد.
دوست دارم این دو نفر با ما ادامه دهند. این تصمیمی است که به خودشان مربوط است؛ هفته ی گذشته بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و دلیل تصمیمشان را نمی دانم. فکر می کنم هنوز می توانند به تیم کمک کنند."
     
آی اسپورت
2014-05-03 15:20:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر