فهرست

غ- گ: یاوری تاوان تهمت زدن به من را داد

آی اسپورت- یکی دو روز بعد از بازی رفت فجر- پیکان، محمود یاوری و مسئولان فجر مدعی شدند که یک دلال معروف با نام اختصاری غ-گ با مدافع تیمشان تماس گرفته و از او خواسته تا بازی را برای پیکان در بیاورد. محمود یاوری حتی پا را فرا‌تر گذاشت و مدعی شد این دلال معروف، قبلا هم توسط وزارت اطلاعات دستگیر شده.
غ- گ اما در واکنش به این اخبار و این هم همه می‌گوید: «این‌ها یک تراژدی برنامه ریزی شده بود. کار‌ها از قبل هماهنگ شده بود و از اسم من هم سوء استفاده کردند. به جان بچه‌هایم ۳ سال است با فرهاد کاظمی حرف نزده‌ام. تازه دیروز هم از خارج کشور آمده‌ام. من باشگاه فجر را بیشتر از خیلی تیمهای دیگر دوست دارم. جعفر جعفری عقاید مرا می‌شناسد و می‌داند که مذهبی هستم. فجری‌ها آمدند و متاسفانه بد‌ترین راه ممکن را انتخاب کردند تا مقابل پیکان برنده شوند. این‌ها از اسم من استفاده کردند، فازغ از اینکه بدانند من ایران نیستم که به مدافع تیمشان زنگ برنم»
غ- گ صحبت‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: «اگر کسی به بازیکن فجر زنگ بزند و خودش را جای من معرفی کند، آیا فجری‌ها نباید اول تحقیق کنند و بعد موضوع را رسانه‌ای کنند. شاید یکی به مدافع فجر زنگ زده و گفته فلانی هستم، آیا باید آبروی مرا بریزند؟ من زن دارم، ۲ تا بچه دارم. دخترم ۱۳، ۱۴ سالش است. این‌ها به آبروی من فکر نمی‌کنند؟ مگر ریختن آبروی یک نفر اینقدر راحت است؟ من پرینت تمام تلفن‌هایم را گرفته‌ام و از یاوری، مسئولان فجر و خیلی از آنهایی که پشت قضیه نقش داشتند شکایت می‌کنم تا از این به بعد بدانند با آبروی افراد به همین راحتی بازی نکنند»
غ- گ در ادامه می‌گوید: «فجری‌ها به اعتقاد خودشان می‌خواستند تمرکز پیکان را با این کار‌ها به هم بزنند. باور کنید اگر آن‌ها دست به این کار‌ها نمی‌زدند و فوتبال بازی می‌کردند پیکان را می‌بردند. چون نفر به نفر از پیکان بهتر بودند. یاوری و فجری‌ها با این کار، نشان دادند که راه اشتباهی را پی گرفته‌اند. آقای یاوری، من شکایتم از شما را تا انت‌ها پیگری می‌کنم و پایش می‌ایستم. من ۲۰ سال است در کار انتقال بازیکن هستم. اینقدر بچه نیستم که قبل از این بازی حساس به بازیکن زنگ برنم و بگویم که بازی در بیاور. آقای یاوری، فجری‌ها خجالت بکشید. به خدا این حرف‌ها را باید آن دنیا جواب بدهید»
غ- گ می‌گوید: «عزت و ذلت دست خداست. وقتی خدا نخواهد، هیچ کس به جایی نمی‌رسد. من و زن و بچه‌ام این آقایان را نفرین کردیم. چون به ناحق به من تهمت زده‌اند. به خدا قسم روحم هم از این اتفاقات خبر نداشت. فکر می‌کنم الان ۳ بازیکن فجر را هم نمی‌شناسم. آنوقت من باید به چه کسی زنگ برنم که بازی را در بیاورد؟ یا این مدافع فجر می‌خواسته خودشیرینی کند و خودش را گنده یا اینکه دوستان برنامه ریزی کرده‌اند تا مرا نابود کنند و کار دلال مورد نظرشان پا بگیرد و پیشرفت کند.»
غ- گ در ادامه می‌گوید: «من ۲۰ سال است جعفری را می‌شناسم، فکر می‌کنم در این سال‌ها بیشتر از ۲۰ بازیکن به فجر داده‌ام. به نظر من یکی طرح داده و این داستان برنامه ریزی شده بود. فقط به یاوری می‌گویم هم سن و سال‌های شما دنبال مکه و کربلا رفتن هستند تا دنبال طلب آمرزش باشند آنوقت شما می‌آیی و به همین راحتی تهمت می‌زنی؟ به خدا سر پل صراط یقه‌ات را می‌گیرم و ر‌هایت هم نمی‌کنم. به دو دست بریده ابولفضل، یاوری و هر کس که برای این اتفاق، برنامه نوشت و نقشه کشید به خدا واگذار می‌کنم. اگر در این دنیا نتوانستم جوابشان را بدهم آن دنیا منتظرم باشند. چون خدا بزرگ است»
غ- گ همچنان به یاوری و مسئولان فجر می‌تازد: «به روح رسول الله روحم از این اتفقات فجر خبر نداشت. یک آدم تازه کار هم چنین حرکتی را انجام نمی‌دهد. مسخره است که می‌گویند من به بازیکن تیمشان زنگ زده‌ام. من خارج از کشور بودم و مدارکم عهم موجود است. الان هم پرینت تمام تلفن‌هایم را گرفته‌ام تا از افرادی که به من تهمت زدند شکایت کنم. تازه گفته‌اند آن دلالی که قبلا دستگیر شده بود. می‌خواهم به یاوری بگویم من رفتم زندان اما فهمیدند بی‌گناهم و حکم تبرئه هم گرفتم. فقط هم بابت همین هم همه‌ها مرا گرفتند و وقتی دیدند گناهی مرتکب نشده‌ام آزادم کردند. آقای یاوری، خدا مشتی‌تر از این حرف‌ها است اما با تمام احترامی که برایت قائل بودم باید بگویم راه را اشتباه رفتی، پس مجبورم هم این دنیا از تو نگذرم و هم آن دنیا. منتظرم باش»
     
آی اسپورت
2014-05-03 19:10:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر