فهرست
ارتباط سیستم یووه و کیفیت خواب الگری
ارتباط سیستم یووه و کیفیت خواب الگری

ارتباط سیستم یووه و کیفیت خواب الگری

آی‌اسپورت- مکس آلگری، سرمربی بیانکونری با اعتماد‌به‌نفسی که از نتایج اخیر تیمش در سری آ به دست آورده، وارد کنفرانس مطبوعاتی شد، با خبرنگاران شوخی کرد، تا حدودی از برنامه‌ و سبک بازی تیمش پرده‌برداری کرد و در نهایت اعتراف کرد به نظرش نتیجه این مسابقه در لندن مشخص خواهد شد.

شرایط تاتنهام

بازی متعادلی خواهد بود. نباید اجازه دهیم آنها از این تعادل به سود خود استفاده کنند، زیرا در نهایت تکلیف تیم صعودکننده در لندن مشخص خواهد شد. برای این دیدار و برای رقابت برابر تیمی مانند تاتنهام، باید از تکنیک‌مان در کنار دقت و هوش‌مان استفاده کنیم. باید با فکر بازی کنیم زیرا تاتنهام یک تیم کاملا فیزیکی است و در عین حال باید مراقب بازیکنان خودمان باشیم تا مصدوم نشوند. به سیستم و تاکتیک‌های رقیب آشنایی داریم و می‌دانیم در چه لحظاتی و در کدام نقطه از زمین دچار ضعف هستند. اما باید همواره مراقب باشیم.

غیبت ماتئودی

در غیاب ماتئودی، بازیکنی وارد ترکیب اصلی خواهد شد که ویژگی‌های متفاوتی داشته باشد. در فلورانس، مارکیزیو مرا متقاعد کرد و البته بنتانکور، اما استورارو هم هست، او می‌تواند در نقشی که به کیفیت و مسئولیت ماتئودی است بازی کند. در غیر این صورت سیستم را عوض خواهیم کرد، بستگی دارد که فردا چطور از خواب بلند شوم. احیانا فکر نکید که در طول شب بیدار خواهم بود.

هیگواین یا هری کین؟

گونزالو، هر چند که کین واقعا قدرتمند است؛ اما تیم ارزش بیشتری دارد، ما در بهترین فرم و لحظات فصل هستیم و می‌خواهیم هواداران خود را هیجان‌زده کنیم و آنان با اشتیاق فراوان به حمایت ما می‌پردازند. این واقعا حس رضایتمندی بسیار خوبی است که نشان می‌دهد مجموعه یووه طی سال‌های اخیر به این رشد رسیده و با اعتماد به نفس بالا به نتیجه‌گیری خود در رقابت‌های مهم ادامه می‌دهد. صعود از مرحله گروهی اعتماد به نفس تیم را بالا می‌برد و باعث به وجود آمدن فضایی برای متمرکز شدن بیشتر روی اهداف پیش رو می‌شود. ما تجربه حضور در دو فینال طی سال‌های اخیر را داشته‌ایم و در سطح اول فوتبال جهان جای داریم، تنها رئال بهتر از ما در این دوره عمل کرده. این یک مسیر مهم است که به اینجا ختم نمی‌شود. ما از این مرحله صعود می‌کنیم.

     
آی اسپورت
2018-02-13 12:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر