فهرست

گزارش روز : انجام توافق اولیه بین بارسلونا و خوان کوادرادو

آی اسپورت - بارسلونا برای بازسازی تیم خود در فصل آینده از همین الان دست به کار شده است.
با توجه به احتمال خروج دنی آلوس از بارسلونا و پیوستن او به پی اس جی ، مدیران بارسلونا برای پست وینگر راست روی جذب کوادرادو بازیکن کلمبایی تیم فیورنتینا به اتفاق نظر رسیده اند.
استراتژی همان است که قبلا بوده. در ابتدا با خود بازیکن و مدیر برنامه های او صحبت های لازم انجام شده و پس از کسب توافق ، مسیر مذاکرات به سمت باشگاهی که بازیکن در آن توپ می زند عوض خواهد شد.

همان اتفاقی که پیشتر در مورد فابرگاس و ماسکرانو رخ داد و پس از مذاکرات پیچیده بر سر مسائل مالی و گرفتن توافق خود بازیکن ، بارسلونا باب مذاکره را با آرسنال و لیورپول باز کرد.
همچنین روند مذاکرات برای جذب الکسیس سانچس هم کم و بیش به همین شکل بود.
حال از باشگاه بارسلونا خبر می رسد که مذاکرات اولیه بین باشگاه و الکساندر لوچی مدیر برنامه های این بازیکن کلمبیایی موفقیت آمیز بوده است.
بارسا اعلام کرده که حاضر است 20 میلیون یورو به کوادرادو بپردازد. نکته قابل توجه اینجاست که در حال حاضر این بازیکن در مالکیت باشگاه اودینزه به سر می برد و حقوق او را دو باشگاه فیورنتینا و اودینزه مشترکا می پردازند.
خود بازیکن در حال حاضر به این نتیجه رسیده که در فصل آینده به اسپانیا و مشخصا تیم بارسلونا بیاید.
اما این تازه ابتدای ماجرا است . چرا که خبرها حاکی از آنند که دو باشگاه بایرن و آرسنال در حال آماده کردن یک پیشنهاد مالی سنگین تر به نسبت بارسلونا هستند.
باید به انتظار نشست و واکنش مسئولان بارسلونا و البته خود بازیکن را در قبال پیشنهاد های دیگر نظاره کرد.

موندو دپورتیوو
     
آی اسپورت
2014-05-03 17:43:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر