فهرست

آنچلوتی : می خواهم کاسیاس برای بازی فینال آماده تر از همیشه باشد / ایارامندی جانشین ژابی در فینال چمپیونز لیگ خواهد بود

آی اسپورت - نشست خبری کارلو آنچلوتی پیش از بازی رئال مادرید در مقابل والنسیا لحظاتی پیش به اتمام رسید و سرمربی ایتالیایی کهکشانی ها به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت :
بازی رئال در مقابل والنسیا و بازی اتلتیکو در مقایل لوانته تیم دوم شهر والنسیا
اینجا جای صحبت در مورد بازی اتلتیکو و ولوانته نیست. دوست ندارم خیلی در مورد آن بازی صحبت کنم. لوانته در مقابل اتلتیکو با همان جدیتی که در مقابل ما بازی کرد ؛ حاضر خواهد شد .


بازی کردن کاسیاس در لالیگا 
من تصمیم خودم را گرفته ام. فردا در مقابل والنسیا لوپز بازی خواهد کرد و روز چهارشنبه در مقابل وایادولید و همچنین در روز پایانی مسابقات در مقابل اسپانیول کاسیاس درون دروازه می ایستد.
دلیلش این است که می خواهم کاسیاس برای بازی فینال لیگ قهرمانان آماده تر از همیشه باشد و برای این کار باید بیشتر بازی کند.
دوست نداشتم که قبل از بازی فینال او را روی نیمکت بنشانم.


اتلتیکو مادرید 
در مورد قدرت اتلتیکو بارها صحبت کرده ام . در اینجا باید به کیفیت بازیکنان این تیم نیز اشاره کنم. اتلتیکو در حال حاضر جزو چند قدرت اول اروپا به حساب می آید.
جانشین ژابی آلونسو در بازی فینال چمپیونزلیگ 
طبیعتا ایارامندی باید جای آلونسو بازی کند. چرا که ایارا به بازی در این پست خو گرفته و ظرفیت لازم برای جانشینی ژابی را دارد. اگر اتفاق خاصی نیفتد او به جای ژابی در فینال بازی خواهد کرد.

اولویت ها 
فکر کردن از الان به فینال لیگ قهرمانان دیوانگی است. فعلا به لالیگا فکر می کنیم و می خواهیم تا روز آخر به مبارزه خودمان ادامه دهیم.
 مصدومین 
مودریچ را برای بازی فردا در اختیار نداریم. چرا که از ناحیه عضله دوقلوی پا دچار کوفتگی شده است. اما خدیرا به این بازی می رسد. باقی بازیکنان هم مشکلی ندارند. ژابی هم مطابق معمول فیکس بازی می کند.
بازگشت خدیرا
اگر برای بازی ها آماده شده به این معناست که بازی هم خواهد کرد . او به خوبی توانست دوران مصدومیتش را پشت سر بگذارد و در حال حاضر شرایط خوبی دارد. در واقع او نیاز دارد که بازی کند اما نباید این کار به یکباره صورت بگیرد. کم کم به او فرصت بازی کردن خواهم داد.

والنسیا
بدون شک بازی ساده ای نخواهد بود اما ما یک هدف داریم و آن هم پیروز شدن در این دیدار است.

قدر شما را در رئال می دانند ؟
مدتهاست که در فوتبال هستم و یاد گرفته ام که پیروزی متعلق به بازیکنان و شکست متعلق به مربی است. با این مساله خو گرفته ام اما احساس می کنم که در حال حاضر هواداران و همچنین کادر مدیریتی باشگاه به من و ایده های فوتبالی من اطمینان پیدا کرده اند. 

قهرمانی در لالیگا :
برای ما بسیار مهم است که تا روز آخر دست از تلاشمان بر نداریم. چرا که هنوز امکان قهرمانی بری ما موجود است. اگر انگیزه خودمان را از دست دهیم بسیار خطرناک خواهد بود. و برای اینکه این اتفاق نیفتد باید شور و هیجان خودمان را تا جایی که ممکن است حفظ کنیم.

ترجمه : رضا سیف
     
آی اسپورت
2014-05-03 17:39:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر