فهرست

علی‌فر: لزوم ندیدم موز خوردن آلوز را گزارش کنم/ چیزهای خیلی زیباتری در فوتبال اتفاق می‌ افتد که باید به آن پرداخت

آی‌اسپورت‌ ـ علیرضا علی‌فر گزارشگر باتجربه شبکه سه در شغل خود پدیده ای بزرگ محسوب می‌ شود. او که قالبا وی را با انتقادات عجیب و غریبش از سیستم دفاع خطی در ذهن داریم در  گفت‌وگو ‌ با نشریه تماشاگران امروز به این سوال پاسخ می‌ دهد که چرا در بازی خبرساز بارسلونا و ویارئال لحظه ای را که دنی آلوز موز پرتاب شده از سوی هواداران را از روی زمین برداشت و به نیش کشید گزارش نکرده است.
طبق عمول استدلال های علی‌فر خواست خودش است؛ جالب و غیرقابل باور.
علی‌فر می‌ گوید: من دیدم که آلوز موز را برداشت و خورد اما چیز عجیب و غریبی نبود که بخواهم درباره اش حرف بزنم. بعد از 20 سال گزارشگری این چیزها برای من عادی شده، به نظرم در فوتبال چیزهای زشت‌تر و زیباتری وجود دارد که باید آنها را گزارش کنیم.
وقتی خبرنگار از علی‌فر می‌ پرسد چرا این حرکت آلوز در جهان سروصدا کرده، اینطور پاسخ می‌ دهد: شاید چیزهایی برای تماشاگر جالب باشد ولی از نظر گزارشگر جالب نباشد. به نظر من حرکت آلوز کمدی بود و ترجیح دادم به آن نپردازم.
سوال دیگر از علی فر در این باره است که چرا لحظه ای که مسی گل زد و آن را به روح تیتو تقدیم کرد وی به آن اشاره نکرده است و گفته است مسی از خدا تشکر می‌ کند. علی‌فر خیلی راحت در پاسخ به این سوال می‌ گوید: اینها همه شعار است بازیکنی که پول می‌ گیرد باید برای باشگاهش گل بزند. بعد از گلزنی ممکن است هر کسی از گل خود تعبیری داشته باشد و آن را به هر کسی تقدیم کند. بعد از بازی همیشه همین حرف هاست.
منطق را داشته باشید، ما دیگر حرفی نداریم.
     
آی اسپورت
2014-05-03 17:10:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر