فهرست

کلوپ: باید با پیروزی در دو بازی باقیمانده ی لیگ به فینال برلین برویم

آی اسپورت- یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، این گمانه زنی که در پیش بودن فینال جام حذفی می تواند موجب شود تا دورتموندی ها دو بازی باقیمانده ی لیگ را سبک تر بگیرند کاملا رد کرد.

بوروسیا دورتموند در حال حاضر عنوان نائب قهرمانی خود در بوندس لیگا را قطعی کرده اند و این بدین معنی است که شاگردان کلوپ جواز صعود مستقیم به لیگ قهرمانان فصل آینده را حالا در اختیار دارند.

با توجه به در پیش بودن فینال جام حذفی و دیدار حساس مقابل بایرن مونیخ گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه شاگردان یورگن کلوپ در دو بازی باقیمانده کمی از فشارها کاسته و با انگیزه ی کمتری وارد زمین شوند را افزایش داده است.

اما کلوپ بی توجه به این نظرات از شاگردان خود می خواهد که حرکت رو به جلوی خود را ادامه دهند و روند پیشرفتی را ادامه دهند آن ها در 6 بازی گذشته موفق به کسب 16 امتیاز شدند تا گام بلندی برای نائب قهرمانی در این فصل را بردارند.

کلوپ در گفتگویی با وبسایت رسمی باشگاه دورتموند می گوید:" کاملا متوجه شده ایم که این فصل یکی از بهترین فصل های بوندس لیگا است امتیازات زیادی را در دور برگشت کسب کردیم اما هنوز شش امتیاز دیگر باقی است که می خواهیم آن ها را نیز به امتیازات خود اضافه کنیم."

بوروسیا دورتموند تا دقایقی دیگر میزبان هوفنهایم است و با دیدار هفته ی آینده مقابل هرتابرلین بازی های خود در این فصل را به پایان می برد.
     
آی اسپورت
2014-05-03 17:13:13
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر