فهرست
حکم بیرانوند؛ محرومیت تعلیقی و جریمه
حکم بیرانوند؛ محرومیت تعلیقی و جریمه

حکم بیرانوند؛ محرومیت تعلیقی و جریمه

آی اسپورت - بعد از ظهر امروز اعلام شد علیرضا بیرانوند به دلیل برخورد ناپسندی که با مامور نیروی انتظامی پس از دیدار تیم‌های پارس جنوبی و پرسپولیس در ورزشگاه تختی جم داشته، با محرومیت موقت مواجه شد؛ تصمیمی که واکنش سریع باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت تا از بازیکن خود بخواهد در جلسه کمیته اخلاق حضور یابد.

بنابر درخواست باشگاه پرسپولیس، بیرانوند ساعت ۱۸ در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حضور یافت و مستندات خود را ارائه داد. حرکت دروازه‌بان پرسپولیس غیر حرفه‌ای شناخته شد، ولی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به دلیل عدم سابقه، ملی پوش بودن و حُسن اخلاق علیرضا بیرانوند، کمترین مجازات را برای او در نظر گرفته است.

طبق گفته یک منبع آگاه، سه بازی محرومیت تعلیقی و ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی، حکمی است که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برای بیرانوند در نظر گرفته و به زودی اعلام خواهد شد و همچنین در صورت تکرار چنین رفتار‌هایی از سوی این دروازه‌بان، به حالت اجرا درخواهد آمد؛ البته جریمه نقدی او قطعی است.

باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به اینکه حرکت علیرضا بیرانوند را نپسندیده و آن را خلاف شئونات بازیکن این تیم می‌داند، به همین منظور قصد دارد جرایم دیگری برای او در نظر بگیرد و احتمال جریمه مالی از سوی باشگاه هم وجود دارد.

البته هنوز کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رسما این موضوع را اعلام نکرده، اما شنیده می‌شود این حکم نهایی در نظر گرفته برای پرونده علیرضا بیرانوند است.

۲ ۵  
آی اسپورت
2019-05-23 00:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ایرانی
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۳:۲۰
لعنت به بی عدالتی این وزارت ورزش و فدراسیون مافیایی فوتبال کثیف لنگی اول حکم به محرومیت تا اطلاع ثانوی بعد از تلفن وزارت ورزش حکم باطل شد آیا آگه بیرانوند بازیکن تیم لنگ نبود باز این حکم را میگرفت مطمئن باشید بازیکن هر تیم دیگری این رفتار زشت رو با اون مامور وظیفه شناس انتظامی انجام می داد حد اقل یک سال از فوتبال محروم می شد
کیسه زباله
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۴۴
رفتار بیرانوند زشت تر از رفتار مجیدی با مامور راهنمایی رانندگی بود؟ کیسه کش فلک زده بازیکن تون ادم کشت یه جلسه محروم نشد. منشا هوادارتون رو زیر مشت و لگد کبود کرد محروم نشد .اخه چقدر احمق و عقده ای هستین؟؟؟ رفتار زشت یعنی مست باشی و فوت نکنی و اسم مامور رو استوری کنی برای فحاشی کیسه کشا
۸
حبیب
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۱۷
طبیعی و مسلم بود که وزارت دخالت کرده و کمیته اخلاق هم ناگزیر ماله کشی خواهد کرد چطور جرمی که ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی اش هست که از جریمه فحاشی یک ورزشگاه هم بمراتب بیشتره یک جلسه محرومیت قطعی هم نداره تا مبادا جلوی سپاهان محروم نشه در حالیکه حرکت بیرانوند آنهم روی مامور قانون واقعا بسیار زشت و زننده بود و در یک کشور اروپایی حداقل ۶ جلسه محرومیت رو شاخش بود. از بس داورها با منقاروند و شجاع مدارا کردند رویشون زیاد شده و هر غلطی میکنند از رقص منشوری گرفته تا کتک زدن بازیکن و مامور قانون و ... که یک روز تو بازیهای بین المللی تاوان اینکار را خواهند داد.
۱ ۱
عرعری
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۹
خب میشه بگی تو اروپا حکم سیلی زدن به کاپیتان تیم ملی چیه؟ تو اروپا هم وقتی بازیکن وسط زمین هوادار رو میزنه بی خیالش میشن؟ تو اروپا هم وقتی هوادارای یه تیم شعار نژادپرستانه میدن و پرچم اون کشور رو اتیش میزنن باهاشون کاری ندارن؟؟؟؟ الان رقص منشوری به تو برخورد ولی سیلی به صورت شجاعی نه؟ برو دنبال کارت حقیر ترتری
یه ایرانی
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۳۰
عزیز گرامی که اسم خودت رو گذاشتی ایرانی

من تو و دیگرانی را که اینگونه مینویسید نمی فهمم ؛ چرا بدون فکر فقط انتقاد .

بیرانوند یا هر کس دیگر وقتی خطایی میکند ؛ اول باید جلوی فعالیتش گرفته شود ؛ بنابراین اعلام میشود تا اطلاع ثانوی ( که درستش میشود تا اعلام بعدی ) از فعالیت محروم میباشد .
بعد باید به ماجرا رسیدگی و حکم داده شود . در این مورد هم رسیدگی شده و حکم داده شده .

چرا برای هر ماجرایی چه درست ، چه نادرست ؛ فقط از یک نوع اعتراض استفاده میکنید و حتی ارزش همان اعتراض را هم از بین میبرید ؟؟؟

لعنت به این سیستم احراز هویت سایت isport هیچوقت درست کار نمیکنه . عزیزان یا این سیستم رو حذف کنید یا درستش کنید.
از جام جهانی به اینطرف من هر پست رو حداقل 2 بار باید بفرستم تا ثبت بشه ؛ جواب کامنت هم کلا نمیتونم ثبت کنم .
مگه زوره نمیتونید خب بردارید این احراز هویت رو
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر