فهرست

هامبورگ 1-4 بایرن مونیخ، بغض مونیخی ها با هتریک گوتسه ترکید

آی اسپورت- بایرن مونیخ در هفته ی سی و سوم بوندس لیگا میهمان هامبورگ است

ترکیب دو تیم:
هامبورگ: آدلر- یراچک- مانسینه- وسترمن- وایکمایر- تاشه- بادج- کالان اوغلو- ون در فارت- رینکون- ایسویچ- 
بایرن مونیخ: نویر- آلابا- دانته- بوآتنگ- لام- شواین اشتایگر- مارتینس- کروس- گوتسه- روبن- مولر

شرح بازی:

بایرن مونیخ پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا در هفته ی سی و سوم بوندس لیگا به مصاف هامبورگ رفت باواریایی ها با نیمکت نشین کردن ریبری و مانژوکیچ فرصت را در اختیار گوتسه و مولر دادن را بتوانند شایستگی ها خود را بیش از پیش آشکار کنند.

تا اواسط نیمه نخست بازی کسل کننده و پر اشتباهی را از هر دو تیم شاهد بودیم اما در یک حرکت انفجاری این ماریو گوتسه بود که پا به توپ به پشت محوطه ی جریمه هامبورگ آمد و با یک به دو با آرین روبن با رنه آدلر تک به تک شد تا گل نخست بازی را به ثمر برساند این گل تا پایان نیمه پا برجا باقی ماند.

در نیمه دوم هامبورگی ها که آرزوهای خود را از دست رفته می دیدند با حرارت بیشتری برای جبران به زمین آمدند آن ها در آستانه ی سقوط به دسته ی دوم قرار دارند اما مونیخی ها این اجازه را به حریف ندادند اینبار هم همکاری روبن و گوتسه گل دوم بایرن را منجر شد ضربه ی کرنر روبن به صورت کوتاه برای ماریو گوتسه ارسال شد تا ستاره امروز بایرن با یک ضربه ی دقیق از روی نقطه ی پنالتی دومین گل بایرن و خودش را به ثمر برساند.

این پایان درخشش گوتسه نبود بایرنی ها از روی یک ضد حمله سریع توپ را به آرین روبن رساندن ضربه ی روبن توسط آدلر دفع شد اما توپ به مولر رسید تا او با ضربه ی سر ماریو گوتسه را در موقعیت بهتر ببیند و گوتسه با هتریک در این بازی بایرن را به سومین گل خودش برساند.

چند دقیقه پس از این گل هاکان کالان اوغلو با حرکت در عرض شوتی را از پشت محوطه ی جریمه به گوشه دروازه بایرن فرستاد که کاری هم از دست نویر بیرون نمی آمد تا اختلاف به دو گل برسد.

اما ورود کلودیو پیزاروی آماده تنها دقایقی پس از گل نخست هامبورگ بود که او با پاس توی عمق ارسالی با آدلر تک به تک شد ضربه ی نخست او را دروازه بان هامبورگ دفع کرد اما در حالیکه توپ روی هوا بود مهاجم پرویی بایرن با فرصت طلبی و روی اشتباه مدافعان هامبورگ با ضربه ی برگدانگل چهارم بایرن را به ثمر رساند.

هامبورگ با این شکست بیش از پیش خود را در پرتگاه سقوط می بیند و محکوم به پیروزی در هفته ی آخر است تا شاید بتواند در پلی آف از سقوط رهایی پیدا کند.

گل ها:

 32" ماریو گوتسه
55" ماریو گوتسه
70"  ماریو گوتسه
72" کالان اوغلو
75" کلودیو پیزارو
     
آی اسپورت
2014-05-03 20:33:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر