فهرست

بوروسیا دورتموند 3-2 هوفنهایم، سه امتیاز در گودبای پارتی لواندوفسکی

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند در هفته ی سی و سوم بوندس لیگا میزبان هوفنهایم است

ترکیب دو تیم:
دورتموند: ویادن فلر- پیشچک- سوکراتیس- هوملس- اشملزر- یوچیچ- شاهین- میخیتاریان- گروس کروتز- رویس- لواندوفسکی

هوفنهایم: گران- یانسن- آبراهام- سول- بک- رودی- پولانسکی- استروبل- فیرمینو- الیونوسی- فولاند

شرح بازی:
بوروسیا دورتموند در هفته ی سی و سوم بوندس لیگا میزبان هوفنهایم بود دورتموندی ها خیلی زود در دقیقه 5 با گل فیرمینو غالگیر شد و خیلی زود دروازه ی خود را باز شده دید.

اما این تازه شروع یک بازی پرگل و جذاب بود دورتموند فشار زیادی روی دروازه ی هوفنهایم ایجاد کرد و روبرت لواندوفسکی و ماریو گوتسه شانس هایی برای گلزنی داشتند اما این کوین گروس کروتز بود که در دقیقه 29 گل تساوی را به ثمر رساند.تنها دو دقیقه پس از گل نخست میخیتاریان هافبک ارمنی دورتموند نیز توانست با یک ضربه ی سر شیرجه ای زیبا گل دوم را برای زردها به ثمر رساند تا هوفنهایم تنها در دو دقیقه پیروزی را با شکست عوض کند.حملات پر دامنه ی دورتموند همچنان ادامه داشت آن ها توانستند بار دیگر و اینبار توسط لوکاس پیشچک گل سوم را وارد دروازه ی هوفنهایم کنند تا میهمان با ناامیدی در پایان نیمه نخست به رختکن برود.


در نیمه دوم دورتموندی ها به اداره ی بازی پرداختند از نکات جالب توجه این بازی می توان به آخرین حضور روبرت لواندوفسکی در سیگنال ایدونا پارک اشاره کرد او تلاش زیادی برای گلزنی انجام داد اما نتوانست گودبای پارتی خود را با گلزنی جشن بگیرد.

تا اینکه در دقیقه 66 نیکولاس سول گل دوم هوفنهایم را به ثمر رساند که برای آن ها چیزی جز حداقل کردن اختلاف نداشت و در نهایت دورتموند سه امتیاز شیرین دیگر را نیز به اندوخته ی خود اضافه کرد تا 68 امتیازی شود.

گلها:

5" روبرتو فیرمینو
29" کوین گروس کروتز
31" هنریک میخیتاریان
34" لوکاس پیشچک
66" نیکولاس سول
     
آی اسپورت
2014-05-03 21:54:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر