فهرست

غ . گ از خود دفاع می کند: ایران نبودم به فجری ها زنگ بزنم / از یاوری و فجر شکایت می کنم / به خدا سر پل صراط یقه ات را می گیرم و رها هم نمی کنم!

آی اسپورت- یکی دو روز بعد از بازی رفت فجر- پیکان، محمود یاوری و مسئولان فجر مدعی شدند که یک دلال معروف با نام اختصاری غ-گ با مدافع تیمشان تماس گرفته و از او خواسته تا بازی را برای پیکان در بیاورد. محمود یاوری حتی پا را فراتر گذاشت و مدعی شد این دلال معروف، قبلا هم توسط وزارت اطلاعات دستگیر شده. غ- گ اما در واکنش به این اخبار و این هم همه می گوید:« اینها یک تراژدی برنامه ریزی شده بود. کارها از قبل هماهنگ شده بود و از اسم من هم سوء استفاده کردند. به جان بچه هایم 3 سال است با فرهاد کاظمی حرف نزده ام. تازه دیروز هم از خارج کشور آمده ام. من باشگاه فجر را بیشتر از خیلی تیمهای دیگر دوست دارم . جعفر جعفری عقاید مرا می شناسد و می داند که مذهبی هستم. فجری ها آمدند و متاسفانه بدترین راه ممکن را انتخاب کردند تا مقابل پیکان برنده شوند. اینها از اسم من استفاده کردند ، فازغ از اینکه بدانند من ایران نیستم که به مدافع تیمشان زنگ برنم»
غ- گ صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« اگر کسی به بازیکن فجر زنگ بزند و خودش را جای من معرفی کند، آیا فجری ها نباید اول تحقیق کنند و بعد موضوع را رسانه ای کنند. شاید یکی به مدافع فجر زنگ زده و گفته فلانی هستم، آیا باید آبروی مرا بریزند؟من زن دارم، 2 تا بچه دارم. دخترم 13،14 سالش است. اینها به آبروی من فکر نمی کنند؟ مگر ریختن آبروی یک نفر اینقدر راحت است؟ من پرینت تمام تلفن هایم را گرفته ام و از یاوری، مسئولان فجر و خیلی از آنهایی که پشت قضیه نقش داشتند شکایت می کنم تا از این به بعد بدانند با آبروی افراد به همین راحتی بازی نکنند»
غ- گ در ادامه می گوید:« فجری ها به اعتقاد خودشان می خواستند تمرکز پیکان را با این کارها به هم بزنند. باور کنید اکگر آنها دست به این کارها نمی زدند و فوتبال بازی می کردند پیکان را می بردند. چون نفلر به نفر از پیکان بهتر بودند. یاوری و فجری ها با این کار، نشان دادند که راه اشتباهی را پی گرفته اند. آقای یاوری، من شکایتم از شما را تا انتها پیگری می کنم و پایش می ایستم. من 20 سال است در کار انتقال بازیکن هستم. اینقدر بچه نیستم که قبل از این بازی حساس به بازیکن زنگ برنم و بگویم که بازی در بیاور. آقای یاوری، فجری ها خجالت بکشید. به خدا این حرفها را باید آن دنیا جواب بدهید»
غ- گ می گوید:« عزت و ذلت دست خداست. وقتی خدا نخواهد، هیچ کس به جایی نمی رسد. من و زن و بچه ام این آقایان را نفرین کردیم. چون به ناحق به من تهمت زده اند. به خدا قسم روحم هم از این اتفاقات خبر نداشت. فکر می کنم الان 3 بازیکن فجر را هم نمی شناسم. آنوقت من باید به چه کسی زنگ برنم که بازی را در بیاورد؟ یا این مدافع فجر می خواسته خودشیرینی کند و خودش را گنده یا اینکه دوستان برنامه ریزی کرده اند تا مرا نابود کنند و کار دلال مورد نظرشان پا بگیرد و پیشرفت کند. »
غ- گ در ادامه می گوید:« من 20 سال است جعفری را می شناسم، فکر می کنم در این سالها بیشتر از 20 بازیکن به فجر داده ام. به نظر من یکی طرح داده و این داستان برنامه ریزی شده بود. فقط به یاوری می گویم هم سن و سال های شما دنبال مکه و کربلا رفتن هستند تا دنبال طلب آمرزش باشند آنوقت شما می آیی و به همین راحتی تهمت می زنی؟ به خدا سر پل صراط یقه ات را می گیرم و رهایت هم نمی کنم. به دو دست بریده ابولفضل ، یاوری و هر کس که برای این اتفاق، برنامه نوشت و نقشه کشید به خدا واگذار می کنم. اگر در این دنیا نتوانستم جوابشان را بدهم آن دنیا منتظرم باشند. چون خدا بزرگ است »
غ- گ همچنان به یاوری و مسئولان فجر می تازد:« به روح رسوا الله روحم از این اتفقات فجر خبر نداشت. یک آدم تازه کار هم چنین حرکتی را انجام نمی دهد. مسخره است که می گویند من به بازیکن تیمشان زنگ زده ام. من خارج از کشور بودم و مدارکم عهم موجود است. الان هم پرینت تمام تلفن هایم را گرفته ام تا از افرادی که به من تهمت زدند شکایت کنم. تازه گفته اند آن دلالی که قبلا دستگیر شده بود. می خواهم به یاوری بگویم من رفتم زندان اما فهمیدند بی گناهم و حکم تبرئه هم گرفتم. فقط هم بابت همین هم همه ها مرا گرفتند و وقتی دیدند گناهی مرتکب نشده ام آزادم کردند. آقای یاوری، خدا مشتی تر از این حرفها است اما با تمام احترامی که برایت قائل بودم باید بگویم راه را اشتباه رفتی، پس مجبورم هم این دنیا از تو نگذرم و هم آن دنیا. منتظرم باش»
     
آی اسپورت
2014-05-03 18:24:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر