فهرست

اختصاصی آی‌اسپورت‌: تکذیب ماجرای کارت های پایان خدمت تقلبی

آی‌اسپورت‌ ـ باشگاه فولاد خوزستان اخبار مربوط به جریمه احتمالی به دلیل استفاده بازیکنان این تیم از کارت های پایان خدمت تقلبی را رد کرد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ عالی ترین مقام اداری فولاد در  گفت‌وگو ‌ با ما در این باره می‌ گوید:« در اخبار منتشر شده به نام های ساسان انصاری، بختیاری رحمانی و فربد دهکردی اشاره شده است، کارت پایان خدمت بختیار رحمانی که پدرش را سال ها پیش از دست داده مربوط به 5 سال پیش است، ساسان انصاری نیز به دلیل فوت پدر معافیت کفالت گرفته و در حال حاضر دانشجوست و فربد دهکردی نیز هیچ ارتباط سازمانی در تیم فولاد ندارد و در این تیم بازی  نمی‌ کند.»
به گفته این مقام مسئول در حالی که فولاد به عنوان تنها نماینده ایران عازم رقابت های آسیایی است و فردا به قطر می‌ رود رسانه ها دقت کنند از درج اخبار بدون تحقیق خودداری کنند.
روز گذشته خبر یک سایت شیرازی مبنی بر استفاده بازیکنان فولاد از معافیت های غیرقانونی تیتر اول روزنامه های امروز ورزشی بود. این خبر واکنش مسئولان تیم های ذینفع مثل پرسپولیس و سپاهان را در پی داشته و آنها از کمیته انضباطی خواسته اند به این موضوع رسیدگی کنند. به گفته مقامات باشگاه فولاد طرح این شکایت با توجه به مدارک هیچ موضوعیت ندارد.
     
آی اسپورت
2014-05-03 18:27:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر