فهرست
منصوریان VS قلعه‌نویی؛ خاطرات تلخ و شیرین
منصوریان VS قلعه‌نویی؛ خاطرات تلخ و شیرین

منصوریان VS قلعه‌نویی؛ خاطرات تلخ و شیرین

آی اسپورت - روز ششم فروردین اولین دیدار حساس نوروزی برگزار می شود و طی آن دو تیم سپاهان و  ذوب آهن دربی اصفهان را به نمایش می‌گذارند. مسابقه ای بسیار حساس که سرنوشت بالای جدول را تا حدودی مشخص می‌کند.

اما این بازی اولین تجربه منصوریان در دربی نصف جهان به حساب می‌آید. حالا او برابر استاد خود قرار می‌گیرد و به دنبال این است تا خاطرات شیرین گذشته را برابر امیرقلعه‌نویی تکرار کند. سرمربی جوان ذوب آهن زمانی که در نفت حضور داشت توانست رفت و برگشت استقلال قلعه نویی را شکست دهد و به همین واسطه یکی از گزینه‌های مربیگری آبی‌پوشان در انتهای فصل باشد. اما این اتفاق دو فصل بعد افتاد. جایی که منصوریان به عنوان جایگزین مظلومی شناخته شد و در دو بازی رفت و برگشت مقابل تراکتورسازی با هدایت قلعه‌نویی شکست خورد.

اما تلخ ترین خاطره بین این دو زمانی برمی‌گردد که وقت خداحافظی منصوریان از استقلال رسیده بود. شاگردان قلعه‌نویی در ذوب آهن با گل دقایق پایانی نژادمهدی در استادیوم آزادی برد را از آبی پوشان گرفتند تا منصوریان برای همیشه از تیم محبوب خود برود. حالا او به دنبال جبران این سه خاطره تلخ اخیر است و امید دارد تا تیمش فرم خوب چند هفته اخیر خود را حفظ کرده و مقابل سپاهان به نتیجه مناسبی دست پیدا کند.

     
آی اسپورت
2019-03-24 18:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر