فهرست

پایکوبی در هنگام فوتبال های جام جهانی ممنوع!ً

آی‌اسپورت‌ ـ با نزدیک شدن به رقابت های جام‌جهانی فوتبال شرکت ها و نهادها به دنبال ایجاد فضایی برای پخش مسابقات جام‌جهانی هستند و طبق سنوات گذشته سینماها در این زمینه اقدام به فروش بلیت و پخش مسابقات از کانال های خانوادگی خواهند کرد. در این رابطه نگرانی سینمادارها این است که آیا نیروی انتظامی اجازه این کار را به آنها خواهد داد یا نه.
امروز اسماعیل احمدی مقدم در گفت‌وگویی در این زمینه به سوالات پاسخ داد. به عقیده احمدی مقدم اگر مسائل اخلاقی در سینماها رعایت شود و پایکوبی هنگام پخش مسابقات صورت نگیرد، نیروی انتظامی در این زمینه دخالت نخواهد کرد


 او می گوید : اگر پخش بازی‌های فوتبال جام جهانی در سینماها قابل کنترل باشد، ناجا در مسأله پخش کردن یا نکردن فوتبال مداخله نمی‌کند. به اعتقاد ما مسائل اخلاقی باید رعایت شود و کانونی برای بروز رفتارهای ناهنجار نباشد.
احمدی مقدم  با اشاره به اتفاقات رخ داده در سینماهای محل پخش فوتبال در گذشته، افزود: در آنجا پایکوبی و رفتارهای ناهنجار صورت می‌گرفت، به گونه‌ای که هنگامی که اعلام کردیم این سینماها فقط برای آقایان باشد دیگر کسی نیامد و این نشان می‌دهد که ممکن است سینماها بستری برای بروز ناهنجاری‌های رفتاری شوند و ما نباید به آن دامن بزنیم.
     
آی اسپورت
2014-05-03 18:57:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر