فهرست

خسرو حیدری: در آفریقای جنوبی که بودم ممنوع الخروجم کردند/ بدهی مالیاتی دارم

آی‌اسپورت‌ ـ خسرو حیدری ملی پوش باشگاه استقلال امروز پس از ورود به ایران به آن کنار منارها احضار شد و ماموران حاضر در فرودگاه گذرنامه این ملی پوش استقلال را ضبط کردند.
خسرو حیدری که از این اتفاق بسیار عصبانی بود در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر علت ضبط گذرنامه اش پاسخی به آنها نداد. اما او به آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: در روز هایی که در آفریقای جنوبی بودم ممنوع الخروج بودم و چون خودم در ایران نبودم به محض ورود به ایران پاسپورتم را گرفتم. این اتفاق نباید می‌ افتاد اما با توجه به عدم پرداخت مالیاتی من طبیعی بود که رخ بدهد.
پیگیری های خبرنگار آی‌اسپورت‌ در این زمینه به اینجا رسید که علت ضبط گذرنامه خسرو حیدری بدهی مالیاتی سنگینی است که این بازیکن باید آن را به اداره مالیات پرداخت کند. البته قاعدتا همانطور که در قرارداد خسرو آمده باشگاه استقلال باید مبلغ مالیات خسرو را پرداخت می‌ کرده که آنها طبق معمول در این زمینه کوتاهی کردند. البته ظاهرا بخشی از بدهی مالیاتی خسرو هم مربوط به حضور او در سپاهان است.
این بازیکن به آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: در روزهای آینده این مشکل را حل می‌ کنم و جای نگرانی نیست.
خسرو باید از فردا از این باشگاه به آن باشگاه برود تا بتواند به وضعیت خود سر و سامانی بدهد. این بازیکن باتجربه تیم‌ملی‌ با اتفاق امروز به خیل آدم هایی پیوست که از باشگاه استقلال زخمی بر تن دارند. گفتنی سازمان لیگ برتر فوتبال ایران از امسال به دلیل تکرار این مسئله از امسال رفع و رجوع مشکلات مالیاتی را متوجه خود بازیکنان کرده است.
     
آی اسپورت
2014-05-03 19:23:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر