فهرست

وینگادا: منتظر ستاره های امید هستم / حضورم در پرسپولیس بسیار سخت بود

آی‌اسپورت‌ ـ ادواردو نلو وینگادا اولین بار به عنوان سرمربی عربستان در ایران دیده ایم. مربی اهل پرتغال که با تیمش نسل طلایی فوتبال ایران را بارها آزار داد. وینگادا که بعد از آن به عنوان سرمربی اردن هم به ایران آمده و مدتی هم سرمربی پرسپولیس بوده. امروز اولین تمرین خود را با تیم امید انجام داد و با خبرنگاران مصاحبه کرد، حرف های او را در نشست سرپایی مطبوعاتی اش بخوانید.
خاطرات پرسپولیس
پیش از این به عنوان سرمربی پرسپولیس در فوتبال ایران حضور داشتم و از حضور دوباره در این کشور که استعدادهای فراوانی در فوتبال دارد، خوشحال هستم.هرچند حضورم در پرسپولیس بسیار سخت بود اما خاطرات خوبی هم از آن زمان دارم. در کشورهای متعددی مربیگری کرده ام و یقین دارم می توان در تیم امید ایران به نتایج خوبی رسید.
یک ماه انتظار  یک ماه است انتظار آغاز تمرینات تیم امید را می کشم و امروز نخستین تمرین انجام می شود و باید زمانی را که برای آماده سازی از دست داده ایم، با برگزاری اردوهای مناسب جبران کنیم.رقابت های سختی را پیش روی داریم و در این راه باید همکاری خوبی با مربیان لیگی داشته باشیم تا به موقع بازیکنان در خدمت تیم امید قرار بگیرند.
در انتظار ستاره ها برای شناخت بهتر از بازیکنان تیم امید ایران به چند روز تمرین نیاز است. نخستین کار ما این است سطح بازیکنان را به هم نزدیک کنیم تا به خوبی در تاکتیک تیم جای بگیرند. اطلاعاتی در خصوص شرایط نفرات تیم در اختیارم قرار گرفته است و از امروز تلاش می کنم دانسته های خود را از بازیکنان تیم ملی افزایش دهم.این بازیکنان بخش اصلی تیم امید را تشکیل می دهند و در انتظار پایان کار آنان در تیم بزرگسالان هستیم تا به جمع ما اضافه شوند.
رفع مشکل مالیاتی  مشکلات مالیاتی قبلی که در ایران داشتم با تلاش مسوولان فدراسیون فوتبال حل شده است تا با تمرکز کامل در اختیار تیم امید باشم.
     
آی اسپورت
2014-05-03 19:24:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر