فهرست

اورتون 2 - 3 منچسترسیتی ؛ آسمان لیگ برتر دوباره آبی شد

آی اسپورت- تیم منچستر سیتی موفق شد، در ورزشگاه گودیسون پارک با نتیجه ی 2-3 از سد اورتون بگذرد و با این نتیجه به صدر جدول رقابت های لیگ برتر صعود کند.

آبی پوشان شهر منچستر در این مسابقه ابتدا با گل راس بارکلی، از میزبان عقب افتادند. اما سرخیو آگرو توانست بازی را به تساوی بکشد؛ البته آگرو شش دقیقه پس از زدن گل تساوی خیلی زود به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد و فرناندینیو جای او را گرفت. در دقایق پایانی نیمه ی اول گل ادین ژکو باعث شد، شاگردان مانوئل پیگرینی با برد به رختکن بروند.

سه دقیقه از شروع نیمه ی دوم گذشته بود که ژکو دوباره برای سیتی گلزنی کرد و تقریبا خیال این تیم از بابت برد راحت شد. البته هنوز یک نیمه تا پایان این مسابقه زمان باقی بود و در دقیقه ی 65 ضربه ی سر لوکاکو میزبان را دوباره به بازی بازگرداند.

گل لوکاکو باعث شد شاگردان پیگرینی 25 دقیقه ی پرفشار را تجربه کنند؛ اما در نهایت این منچستر سیتی بود که دروازه اش را در برابر مهاجمان اورتون بسته نگه داشت و با این نتیجه به صدر جدول رقابت های لیگ برتر صعود کرد. منچستر سیتی می تواند با برد در برابر استون ویلای و وستهم در هفته های آینده قهرمان رقابت های این فصل لیگ برتر باشد.
ترکیب دو تیم:اورتون: هاوارد، استونز، جاگیلکا، آلکاراس، کولمن، مک کارتی، عثمان، بارکلی، بینز، نا اسمیت، لوکاکومنچسترسیتی: هارت، سابالتا، کمپانی، دمیچلیس، کلیشی، میلنر، یحیی توره، خاوی گارسیا، نصری، آگوئرو، ژکو

گل ها:
دقیقه 11: پاس نای اسمیت برای بارکلی و ضربه دیدنی این بازیکن جوان که به گل اول بازی تبدیل شددقیقه 22: پاس در عمق توره برای آگوئرو و ضربه دقیقه مهاجم آرژانتینی، نتیجه را به تساوی کشید
دقیقه 43: بعد از اینکه ضربه اول ژکو، برگشت داده شد، توپ به میلنر رسید و با او با یک ارسال خوب، توپ را روی دروازه اورتون برگرداند؛ این بار ژکو با یک ضربه سر قدرتمندانه، دروازه هاوارد را باز کرد

دقیقه 48: حرکت نصری از سمت چپ و پاس خوب او در محوطه جریمه برای ژکو و این مهاجم بوسنیایی که از فاصله ای نزدیک دروازه تافی ها را یک بار دیگر باز کرد
 دقیقه 65 - لوکاکو اورتون را به بازی باز می گرداند. بارکلی توپ را به بینز می سپارد و او با سانتری عالی روی سر لوکاکو مقدمه ساز گل دوم اورتون می شود. لیورپولی ها دست به دعا بردارند!

موقعیت های خطرناک:
 دقیقه 9 - گارسیا!! سانتر عالی میلنر از روی نقطه ی کرنر روی سر خاوی گارسیا فرود می آید و او با یک ضربه ی سر محکم توپ را درست به جایی می فرستد که هاوارد دروازه بان اورتون ایستاده است.
 دقیقه 3+45 - لوکاکو !! او می توانست پیش از پایان نیمه ی اول بازی را به تساوی بکشد. سانتر استونز به درون محوطه ی جریمه موقعیت خطرناکی برای لوککو ایجاد می کند اما شوت او از بالای دروازه به بیرون می رود.
 دقیقه 47 - بارکلی با یک استارت خوب خود را در موقعیت مناسب قرار می دهد و توپ را به سمت نایسمیث می فرستد اما ضربه ی ملایم او راهی به چارچوب پیدا نمی کند.
 دقیقه 87 - پاس مک گریدی در فضای بسته به دولفو می رسد و او با شوتی محکم دروازه ی سیتی را به خطر می اندازد.
کارت زرد:
 دقیقه 39 - خاوی گارسیا کارت زرد می گیرد.
 دقیقه 66 - کارت زرد برای دمیچلیس
 دقیقه 83 - کارت زرد برای ادین ژکو
     
آی اسپورت
2014-05-04 01:41:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر