فهرست
فوتبال زبان گویایی دارد
فوتبال زبان گویایی دارد

فوتبال زبان گویایی دارد

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش با کلمبیا در دیدار دوستانه‌ای، سه به صفر به الجزایری باخت که سرمربی جدید این تیم بلماضی تیم آفریقایی را متحول کرده، کی‌روش چند ساعت بعد از شکست در این بازی دوستانه برای محک خوردن تیمش، آماج شدیدترین نقدهای رسانه‌ای و علی‌الخصوص متهم به نابودی نسل رویایی بازیکنان و میراث پکرمن در دوران تصدیش در هدایتش در کلمبیاست.

این عکس دسته‌جمعی روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه کلمبیا در مسابقات ملت‌های آمریکای جنوبی تا قبل از حذف شدن است، چهره‌هایی بشاش و خندان در بردها، علی‌الخصوص سرفرازی از تقابل با آرژانتین. حالا همین جمع، عده‌ای دیگر را در ماست‌مالی کردن نتایج کی‌روش در کلمبیا متهم و مقصر می‌دانند.

مربیگری در فوتبال یک مهارت نود دقیقه‌ایست، همگان درون گذشته می‌توانند سیر کنند، شب را به روز و روز را بلعکسش کنند به غیر از سرمربی. مارک ویلموتس با کره در خاکش مساوی می‌کند، آنجا هم موقعیت بود، کم ایراد هم نبودیم، اما تیم هجومی ارنج شده بود، به بحرین هیچ وقت نباخته در زمینش می‌بازد. دقیقا با ذهنیت هجومی بعد از درهم شکستن کامبوج تک هوادار اما واقعی که داشت.

فوتبال زبان گویایی دارد، یک اصلش همین می‌تواند باشد، مربیگری در هر نود دقیقه از یک بازی فنون خودش را دارد، شما صدبار که برنده باشید، با یک باخت، آدم‌ها سینه دیوار برای تیرباران‌تان صف خواهند کشید.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-10-18 14:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آرش
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۳
این چرا فعل و فاعلش درست و حسابی نیست!! از همه شما مطلب می زنید!؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر