فهرست
چند کانال هواداری پرسپولیس به استناد به این تصویر،...
چند کانال هواداری پرسپولیس به استناد به این تصویر،...

۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳

چند کانال هواداری پرسپولیس به استناد به این تصویر، ادعا کرده‌اند که آی‌اسپورت «ضد پرسپولیس» است. در توضیح باید نوشت یادداشت «پیروزی بی‌ارزش» ناصر نامدار در جواب به حاشیه‌های بعد از بازی با فولاد بوده و در حمایت از تیم. خبر «نبرد خانوداگی» هم به بازی دوستانه پرسپولیس با ایران‌جوان اختصاص دارد که برادر طارمی در آن بازی می‌کند و پدرش کمک مربی ان تیم بود. درباره تتوی محسن مسلمان هم قطعا خوانده‌اید که نوشتیم وقتی با تتلو در جشن فارس پلاس برخورد نمی‌شود، دلیلی بر پوشاندن تتو نیست. از هواداران عزیز پرسپولیس خواهش می کنیم ابتدا مطالب را بخوانند بعد حمله را آغاز کنند.
آی اسپورت
2017-08-07 18:43:42
نظر دهید

۱۳ نظر
سیاوش نصیری
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۷
خاله زنک های کی بودین شماااا؟
پدرام
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۰
دروغ نگفتند که عزیز

سایت شما بینهایت استقلالی میزنه تا جایی که فحاشی استقلالیها سانسور نمیشه ولی مثلا کلماتی مثل کیسه سانسور میشه

بعضی وقتها کل حرفای یک نفر حذف میشه و نشون داده نمیشه

جدیدا هم که انگار خود تیم نویسندگان آی اسپورت با نا م بچه های پرسپولیسی حرفای صد من یک غاز میزنند و حتی اعتراض بچه های

اصلی هم چاپ نمیشه وقتی میگند این حرفای ما نیستش

یکم فکر کنید ببینید مثلا چرا راجع به ورزش سه کسی همچین حرفی نمیزنه

یا مثلا راجع به حتی سایت نود با اون فضاحت طرفداری از کیروش و زدن برانکو و پرسپولیس

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها
مجتبی
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۵
شیر مادر حلالت
مجتبی
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۴
یادمه یه سایت زردی بنام کاپ مدتها فعالیت ضد پرسپولیسی خودش رو آغاز کرده بود و از نوشتن هر درپیتی برای ضربه به پرسپولیس آبای نداشت اما الان این سایت کجاست به زباله دونی خبر پیوست شما هم این راه کاپ رو ادامه بدین خبر که کنتور نمیندازه به قول خودتون وقتی تتلو توی این مملکت ازش تجلیل میشه به گرداندگان یک وب سایت امیدی هست؟
هاها
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۸
بهرحال این شفافیتی که شما میخواید ایجاد کنید و نشون بدید بی طرفانه دارید سایت رو میگردونید خیلی خوبه منتها تا حد زیادی قابل باور نیست.شخصن شصت درصد این حرفایی که درباره ضد پرسپولیس بودنتون زده میشه رو واقعی نمیدونم چون بهرحال طرفدار متوهم همه تیما دارن چرا تیم ما نداشته باشه، اما شما اون چهل درصد ضد پرسپولیس بودن رو هیچوقت نمیتونید پنهان کنید چون منی که خودمو طرفدار منطقی میدونم و همیشه سعی میکنم طرف منطق رو بگیرم بارها مواردی تو سایتتون دیدم که اصول بی طرفی رو زیر سوال برده و این نه فقط تو شکل مطلبایی که میذارید مشخص میشه بلکه تو بخش کامنتا و حالت سانسور کردنتون هم کاملن تو چشم میزنه.بهرحال احتمالن سایت رو یه نفر اداره نمیکنه که ما بگیم کلیتتون مشکل داره ولی احتمالن اگر بین خودتون که دارید کارای سایت رو میکنید بگردید یه مقدار ضدیت با پرسپولیس یا شاید در مواردی استقلال بتونید پیدا کنید که همون ضربه میزنه به وجهه سایت.درضمن اینکه هر کامنتی هم نشون داده نشه کاملن تاثیر داره تو این روند، من بارها دیدم که به اسم هادی نوروزی به خود نوروزی و پرسپولیس توهین شده و شما خیلی راحت کامنتا رو نشون دادید در حالی که این نوع توهین ها تفاوت خاصی با توهین های کش و کوش داری که ملت تو کوچه خیابون به هم میکنن نداره.
۹
مانوئل ژوزه هستم
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۹
دیگه همه باید به این نتیجه رسید باشن که اینا مریض نیستن مجرمن
ابی
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۸
امین آباد اینترنت 4جی اومده؟ اخه جدیدا زیاد اینجا پلاسی
۷
مانوئل ژوزه هستم
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۱
چیه اسمم آتیشت زد
۴
محمد علی
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۳۲
اقای ای اسپورت ، لطف کن نظر من رو وارد کن.
شما دیگه از حد گذشتین. دیگه دارین شرافت رسانه ای خودتون رو زیر پا میگذارین. این دفاع از خودتون هم که راه انداختین یه جور شوآف رسانه لی بیش نیست.یه جور دفاع ناشیانه که هر کسی باهاش مواجه شه بیشتر یاد هجویات و ... میفته. از حاشیه سازی برای محسن مسلمان گرفته، تا باند بازی طارمی و پاس ندادنش به منشا و البته دعوا و درگیری طارمی با محمود خان خوردبین که فقط سایت زردپررنگ شما بهش پرداخت ، تا حمله های غیر انسانی به طاهری روی بحث مربوط به اسپانسر و درآند های باشگاه در اواخر فصل قبل. البته تعریف و تمجید های بیش از اندازه سایت شما از مربی ای که میلیاردها تومان صرف خرید بازیکن هایی کرد که بعد از یک نیم فصل اولویت فروشش قرار گرفتن هم فقط بوی شانتاژ های مالی و پیتزایی!! به مشام میرسه. برای سایت زرد رنگ و بی محتوایی مثل ای اسپورت با این سردبیر ضعیف و بی برنامه قطعا وجود یک پرسپولیس ضعیف ، پر حاشیه مثل پرسپولیس دایی و درخشان و استیلی بیشتر از پرسپولیس برانکوی عزیز سرمنشا سود و ‌... هست. خلاصه اینکه بازیکن و مربی ضعیف ، جنجالی و حاشیه ای علاوه بر دادن تیتر های بهتر به شما ، برای در امان ماندن از فشارهای شما قلم به مزد ها ، خیلی راحت دست به جیب میشن. البته از سایتی که با اردشیر لارودی با اون پرونده درخشان در دلالی و فساد فوتبالی همکاری میکنه ، نمیشه انتظار داشت که خیلی هم شرافت و رسالت رسانه ای رو رعایت کنه. فقط خدا رو شکر که این روز ها رسانه های اینستا گرامی و تلگرامی که توسط هوادارا مدیریت میشن ، جلوی خیلی از جریانات فاسد و متعفنی که سرمنشا اون شما وامثالهم هستید واستادن و نمیذارن به اهداف شومتون برسین. وگرنه مثل دهه هشتاد بعد هر موفقیت باید منتظر تغییر مدیرعامل و سرمربی و... بودیم. نمونه اش هم مطالبی که اواخر فصل علیه طاهری در رابطه با اسپانسر و... گذاشتین و قطعا اگه هوشیاری هوادارا و رسانه های هواداری نبود دکتر طاهری عزیز تنها به دلیل اینکه در این دو سال مثل اسلاف خودش به شما جیره و مواجب نداد و سفره ی زن و بچه هاتون رو مثل قبل رنگین نکرد برکنار شده بود.
میدونم اجازه چاپ نمیدی ولی خب من نوشتم. مرد باش، شرافت به خرج بده و چاپ کن.
انسان با شرافتم آرزوست.
یا علی
۷ ۱
خاطرات دسته سه
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
البته نصف این اخبار حاشیه ای عینا تو روزنامه دولت ( ایران ورزشی ) ارگان رسمی تیم دسته سومی حکومت داره کار میشه که آی اسپورت لطف میکنه و بازنشر میکنه... خوبه دوستان فقط یه مدت هرزنامه دولتی رو دنبال کنن تا از خیلی مسائل از جمله پشتوانه ولخرجی های تیم اقلیت متوهم آگاه بشن... این هرزنامه با پول بیت المال کاری جز کوبیدن پرسپولیس و نوشابه باز کردن برای تیم حقیر حکومت نداره... برید ببینید یک بار در مورد ولخرجی های تیم حکومت حرفی میزنه؟ یک بار میگه از کجا تامین میشه این تیم کثیف؟ حالا در مورد پرسپولیس حتی اظهار ناراحتی میشه چرا طرفدارها به حساب باشگاه پول واریز میکنن...
۷
برلیوز
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۵۰
این جماعت واقعا کور و احمقن. هر ناظر بیطرفی میفهمه که 90 درصد مطالب این سایت ضد استقلاله و اون 10 درصد هم خیلی با محافظه کاری نوشته شده. در عوض مطالب مربوط به پیروزی با تعصب نوشته میشه. اینو حتی از توئیتها هم میشه دید که تقریبا همه نویسنده های سایت به نحوی پرسپولیسی ان. واقعا میزان تعصب کورکورانه اینا دیگه خنده داره. بنده از جانب این جماعت غریییب از سایت هوادار پیروزی آی اسپورت عذرخواهی میکنم
۵ ۱
...
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
زمانی که به اجبار حکومت اسم این تیم شده بود پیروزی ولی مردم همچنان پرسپولیس صداش میکردن از زیر بوته عمل اومدی؟ احیانا همون زمان با تولی پرس تو دسته سه آفتاب مهتاب نمیرفتید دسته سومی کودن؟؟
۷
میلاد
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷
من نمیدونم هر کی رسیده یه کانال زده به عنوان هواداران پرسپولیس و هر چی دوست داره و عقیده شخصیسه به مردم تزریق میکنه آقا من پرسپولیسیم و با این خبرا اصلا به ذهنم خطور نمیکنه که آی اسپورت ضد پرسپولیسه ....یکی دوتا سایت هستند کارشونو خوب انجام میدن یکی همین آی اسپورت و خبر ورزشیه که پلشتی های فوتبالو به رخ میکشه و باعث پیشتفرت فوتبال میشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر