فهرست
انتقاد سیدجلال؛ هواداران ما ارزش قائل نبودند!
انتقاد سیدجلال؛ هواداران ما ارزش قائل نبودند!

انتقاد سیدجلال؛ هواداران ما ارزش قائل نبودند!

آی اسپورت – استقبال کمرنگ هواداران پرسپولیس از بازی این تیم مقابل نود ارومیه در جام حذفی اگرچه قابل پیش‌بینی بود اما باعث دلخوری سیدجلال حسینی شده است. او انتظار داشت طرفداران پرسپولیس روز پنج‌شنبه استادیوم آزادی بیایند و تیم را تشویق کنند. حسینی بعد از پایان بازی گلایه‌هایش را از هواداران گفت. صحبت‌های او را بخوانید:

مشخص بود وقتی ما مدتی است که بازی نکردیم، اینطور می شود. متاسفانه همیشه گفتم و بازهم می گویم، وقتی تماشاچیانمان فریب می خورند، از تماشاگرانی که امروز آمدند تشکر میکنم اما آن هایی که نیامدند فریب خوردند و بعدها مشخص می شود به ضرر تیم است چرا که منشا مصدوم شد، کمال مصدوم شد، امید و ماهینی مصدوم هستند. 4 مصدوم داریم و من می دانم اگر امروز تماشاگر می آمد بازیکنان جوانی که امروز بازی کردند می توانستند در این شرایط خودشان را آماده تر کنند و این شرایط را درک کنند ولی متاسفانه نیامدند و اگر روز بازی با السد استادیوم پر شود، مطمئن هستم بازیکنان جوان نمی توانند راه بروند و نمی شود از آن ها انتظار داشت. فریبی است که تماشاچیان خوردند، من در تلویزیون و مصاحبه هایم گفته بودم این را. تماشاچیان مان هیچ ارزشی برای این بازی قائل نبودند، مشکلی از بابت ما نبود، ما تمام تلاشمان را کردیم و می دانیم که هرروز خسته تر می شویم تا هفته پیش 5 نفر بودیم و وقتی 5 نفر تمرین می کنند چه انتظاری دارید؟ امیدوارم تماشاچیان مان بیشتر ما را حمایت کنند.

بحث ناامیدی نیست، ما دوست داریم تماشاگران بیایند چون بازیکنان جوان باید با شرایط آماده تر شوند. باید این شرایط را لمس کنند که چطور می توانند به این شرایط غلبه کنند. شما دیدید وقتی استادیوم پر باشد برای بعضی بازیکنان سخت خواهد بود.

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2018-10-19 00:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
خخخ
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۱۲
به زور داور تونستن نود ارومیه رو ببرن. انصاری زننده گل باید قبلش اخراج میشد و یه تک به تک گل زنی نود ارومیه رو داور افساید گرفت.
۵
لنگ اسپورت
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۱۶
لنگ اسپورت جان اخر نیمه اول تک به تک بازیکن ارومیه اصلا افساید نبود خبری از فریم به فریم نیست؟ انصاری هم که باید اخراج میشد! گل رو هم انصاری زد که قبلش باید اخراج میشد.
فریم به فریم داور به سود استقلال و به ضرر پرسپولیس ! باز هم حق پرسپولیس و خالی فسور دلال خورده شد.خخخخخ
۶
Asqar
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۴
بلال جون بجاش داور بود
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر