فهرست
سوشا VS استقلال؛ ۲۲ماه پس از حادثه!
سوشا VS استقلال؛ ۲۲ماه پس از حادثه!

سوشا VS استقلال؛ ۲۲ماه پس از حادثه!

آی اسپورت – بازی روز سه‌شنبه صنعت نفت آبادان و استقلال، علاوه بر حساسیت فوق‌العاده برای راهیابی به فینال جام حذفی، یک سوژه جذاب دیگر هم دارد و آن تقابل سوشا مکانی با استقلال بعد از حدود 22 ماه از دربی تاریخی 82 در 27 فروردین 1395 است. آن بازی آخرین رویارویی سوشا با استقلالی‌ها بود و مدتی بعد از آن بازی سوشا از ایران رفت تا در اروپا به فوتبال خود ادامه دهد.

در آن بازی پرسپولیس با نتیجه 3-0 از استقلال پیش بود اما یک دقیقه پس از گل سوم پرسپولیس، سوشا مکانی روی یک سانتر معمولی از استقلالی‌ها اشتباه کرد و توپ را مقابل پای جابر انصاری انداخت تا او دروازه خالی پرسپولیس را باز کند. در نهایت آن بازی با نتیجه 4-2 به سود پرسپولیس به پایان رسید اما همین اشتباه و چند اشتباه مشابه از مکانی باعث شد تا پرسپولیس در پایان فصل از نظر تفاضل گل کم بیاورد و نایب‌قهرمان لیگ پانزدهم شود. کم نیستند کسانی که معتقدند او مقصر قهرمان نشدن پرسپولیس در لیگ پانزدهم بود.

اما سوشا مکانی که هنوز هم علاقه زیادی به پرسپولیس دارد و از بازگشت به این تیم استقبال می‌کند این بار قصد دارد با درخشش خود مقابل رقیب سنتی پرسپولیس، هواداران این تیم را خوشحال کند. او از روزی که به صنعت نفت پیوسته 2 بازی برای این تیم انجام داده و در هیچکدام موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نشده است و امیدوار است با گل نخوردن در بازی با استقلال این طلسم را بشکند و استقلال را در رسیدن به  قهرمانی جام حذفی ناکام بگذارد و دل هواداران پرسپولیس را به دست بیاورد.

۶ ۱۱  
آی اسپورت
2018-01-28 15:09:00
نظر دهید

۱۱ نظر
اس اس
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
بازی ای که 2 پنالتی و اخراج بازیکن حریف برای استقلال دیده نشد و حتی مدیران خاين و نزدیک به وزارت اعلام کردند داوری مشکلی نداشته است ! فقط همین ها رو حساب کنی استقلال میتونست بازی رو ببره !!
Mahdi
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
یه پنالتی ک براتون گرفتن دوتام طلبکارشدین؟ابو بریز همونجا ک میسوزه عموجون
علی زارع
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
و با اون برد استقلال قهرمان میشد
۶
majid22
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
خخخخخخخخخخخخخخخخخ ببره
۹
majid22
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
خخخخخخخخخخخخخخخخخ ببره
۶
110
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۵
اره همه باخت های کیسه تقصیر داوراست ولی همه بردای کیسه محصول تاکتیک تیم! خخخخ لااقل بذارین 4 روز از افتضاح تاریخی کرمانشاهی بگذره بعد بیا امار بده
امیرحسین صادق پرسپولیسی هستم و دوست دارم پرسپولیس قهرمان بشود چونکه حقش است بهترین تیم ایرانه
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۳۲
ههه ههه همون داور دربی ک در روزنامه خبر ورزشی گفت بخاطر یک ال سی دی پنجاه وپنج اینچی،وشانزده میلیون نقدی گرفته تا گل پرسپولیس رو افساید بگیره وبطرف شششتقلال غش بکنه
ههه ههه ههه امیرحسین صادقی پرسپولیسی،کمیته داوران،فدراسیون فوتبال،فیفا،یوفا،اسیا،تاج،روحانی،جهانگیری،افتخاری،پرسپولیسی هستند وپرسپولیس را هر جوری قهرمان میکنند ههه ههه
تاشعورتون رشد نکند اسیا ولیگ برتر که پیشکش،در همین ابادان در جام حذفی سوراخ میشی
اینروزا پرسپولیسی ها بزار کنار
دیگر اقشار غیر فوتبالی هم به شعور ششش تایی ها،ششتقلالی ها شک کرده اند
۴
استقلالی شعور ندارد.
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۰۸
فقط باید یک آدم گستاخ و استقلالی باشی که بیای و در پست مربوط به 4 تایی شدن تیمت و اون بی آبرویی و حقارت کری هم بخونی و ادعای احمقانه داشته باشی.
۴
۶۶۶۶۶۶
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۷
باشه امر دیگه ای نست
۱
معین
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۰۵
یعنی این هوادارای پرسپولیس بعد این همه الکی خوشی دوساله بازم دلشون به دست نیومده؟وامصیبتا این زوم بسته ها چی کشیدن این همه سالو دم برنیورده بودن!!..بابا بیان استقلالم بخورن بره تعارف نکنید جون داداش میترسم گشنه بمونن!!
۱
اراس
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۰۱
فعلا که داورا دارن سیرتون میکنن زبون بسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر