فهرست
روزی که مسی به رئال نه گفت!
روزی که مسی به رئال نه گفت!

روزی که مسی به رئال نه گفت!

آی اسپورت - لیونل مسی در سال 2001 و در سن 14 سالگی به بارسلونا پیوست. او که در آن زمان با مشکلات زیادی در رابطه با بیماری اش دست و پنجه نرم می کرد، مورد حمایت باشگاه بارسلونا قرار گرفت و تمام آن مشکلات را پشت سر گذاشت. او حالا به فوق ستاره و اسطوره بلوگرانا تبدیل شده است و احتمالا امشب ششمین توپ طلای خود را کسب خواهد کرد.

اوراسیو گاجولی، مدیر برنامه های سابق لیونل مسی است؛ کسی که برای اولین بار مقدمات حضور لیونل مسی در اسپانیا و بارسلونا را فراهم کرد. گاجولی که سال ها پیش بارسلونا را ترک کرد و به همراه همسرش راهی آندورا شد، حالا مصاحبه جالبی در رابطه با لیونل مسی انجام داده است. او در این باره گفت: "رئال مادرید در آن زمان حتی امکانات بیشتری را در اختیار مسی می گذاشت اما یک سری روابط باعث شد که او ترجیح بدهد که راهی بارسلونا شده و برای آن ها تست بدهد. نمی توانیم بگوییم که تنها سرنوشت باعث شد که مسی به بارسلونا بیاید و اتفاقات دیگری در رابطه با این موضوع مهم تاثیر گذار بود."

گاجولی در ادامه ادعای جالب دیگری را مطرح کرد و گفت: "سال ها بعد نیز فلورنتینو پرز دوباره به مسی پیشنهاد داد تا این بازیکن را برای رئال مادرید جذب کند اما پاسخ مسی منفی بود."

 

 

     
آی اسپورت
2019-12-02 17:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر