فهرست
واکنش ها به حذف ۹۰؛ عادلِ حذف ناشدنی!
واکنش ها به حذف ۹۰؛ عادلِ حذف ناشدنی!

واکنش ها به حذف ۹۰؛ عادلِ حذف ناشدنی!

آی اسپورت - تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت. مدیر روابط عمومی صدا و سیما با اعلام این خبر گفته است: «مسئولان شبکه سه بسیار امیدوارند که از ظرفیت آقای فردوسی پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش استفاده کنند.» تهیه کننده و مجری موفق سازمان صداوسیما به پیشنهاد حضور در کادر مدیریتی شبکه ورزش؛ "نه" گفته است. حالا باید ماند و دید این جدال بین فروغی - فردوسی پور به کجا می‌انجامد!

عادل فردوسی‌پور در واکنش به برخورد قهری صداوسیما چند روز پس از کسب دو جایزه مهم برنامه نود در جشنواره جام جم، گفت: «برنامه امشب ۹۰ به آیتم‌های نوروزی و گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم‌ها بودیم، اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه‌های شبکه خارج شد. در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می‌گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.»

در زیر واکنش‌های چهره‌های هنری کشورمان را به این خبر خواهید دید.

1
1

2
2

3
3

4
4

5
5

۱۷ ۵  
آی اسپورت
2019-03-19 00:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Hosein
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۴۳
درسته که چوب لای چرخ استقلال میزاره همیشه ولی خدایی توبین تمام مجری ها و گزارشگرا یه چیز دیگه است
KEAN
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۴۴
فردوسی پور یه مجری رنگیه که از امکانات عمومی به نفع تیم محبوبش استفاده کرد،و خیلی وقته برنامش نمیبینم، ولی خب نمیتونم حق رو به اون مدیر حال بهم زن شبکه سه بدم
۹
s
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۲۲
حذف عادل یعنی مفسدان فوتبالی با خیال راحت به کارهاشون ادامه بدن دیگه پرونده های تبانی و شرط بندی و جادوگری و انواع فساد علنی نمیشه نود چیزی میشه مثل شبهای فوتبالی با مجری های نچسب و ایتم های نچسب تر و بی خاصیت اصولا کشور ما همینطوریه هر کی پاشو از گلیمش درازتر کنه و به بیعدالتی و فساد بپردازه حذف همیشه همه جای دنیا همچین ادمهایی رو رو سرشون میذارن اینجا حذف میکنن یاد یاشار سلطانی افتادم وقتی فساد املاک نجومی شهرداری رو بر ملا کرد به جای اینکه ازش استفاده کنن و تقدیر کنن گرفتن انداختن زندان وثیقه ۳۰۰ میلیونی براش تعیین کردن چه گریه داره این طنز
فروغی حقارت با تو معنی پیدا میکند
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۴۶
فروغی رو با اختلاف بسیار میشه به عنوان یه نماد خیلی خوب و معرفی خیلی خوب برای ماهیت سازمان منفور صدا و سیما در نظر گرفت
امید از تفت
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۰۶:۴۹
کیروشی پور خیلی وقته حذف شده هست. حتی از پیامکها برنامش هم میشه اینو فهمید. مگه عادل ناعادل کی هست!!؟ یه آدم ضعیف که خودش را با افتخار کیروشی پور میدونه و میخواد با جو مصنوعی با تمام توان برای کیروش سنگ تمام بگذاره. یه آدم ضعیف که تا یکی بهش میگه پرسپولیسی، برای اینکه نشون بده پرسپولیسی نیست شروع به حاشیه سازی و جوسازی علیه پرسپولیس میکنه. آخرین موردش هم گل آفساید تراکتور به پرسپولیس بود که پرسپکتیو می کرد و مضحکه مردم شد و از اخراج بازیکن تراکتور خیلی ظریف و حرفه ای عبور کرد تا پرسپولیس را به حاشیه ببره که چی!!؟ فضا برای حمایت از کیروش درست بشه. نقطه ضعفش هم این بود که بهش می گفتند پرسپولیسی و انگار کلید حاشیه سازی بر علیه پرسپولیس را زدند. در هر صورت هر آمدنی را رفتنی است و فردوسی پور خیلی وقته باید می رفت. خیلی ها هم دل خوشی ازش ندارند و می بینید حمایتی ازش نمیشه و موجی هم بخاطر نبودنش ایجاد نمیشه. بعد هم کسی که مدام پاچه خواری مدیران صداوسیما را می کرد با مدیر شبکه سه درگیر شده. خب میخواستی نشی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر