فهرست
دکه آنلاین: نفت سر سفره پرسپولیس
دکه آنلاین: نفت سر سفره پرسپولیس

دکه آنلاین: نفت سر سفره پرسپولیس

آی اسپورت – خبر ورزشی با تیتر نفت سر سفره پرسپولیس به پیروزی شاگردان برانکو مقابل شاگردان درخشان در جام حذفی اشاره کرده. این روزنامه با انتشار عکسی خاص از ناخن یک سرمربی تیم ملی این سئوال را مطرح کرده که آیا این علامت مشکوک نشانه سحر و جادوست؟ حمایت منتقدان برانکو از محسن مسلمان هم تیتر دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 30 مهر
خبر ورزشی 30 مهر

به توان 3 تیتر گل درباره هت تریک قرمزها در بردن نفت تهران با سرمربیگری درخشان است.این روزنامه از قول یکی از نزدیکان طارمی نوشته که هدایتی گفته بود حاضر است تا 12 میلیارد غرامت دهد که طارمی به پرسپولیس برگردد. فرشید اسماعیلی هم گفته که دوست دارد در دربی امسال هم گل بزند.

 

روزنامه گل 30 مهر
روزنامه گل 30 مهر

پیروزی با انتشار عکسی از خوشحالی بازیکنان پرسپولیس به خط و نشان علیپور برای استقلالی ها اشاره کرده و تیتر زده: اقتدار پرسپولیس، کابوس 6 تایی ها. برانکو شایعات مطرح شده درباره ناراحتی مسلمان از تعویض جلوی الهلال را رد کرده. بیرانوند هم گفته تا با پرسپولیس قهرمان آسیا نشود از این تیم نخواهد رفت.

 

پیروزی 30 مهر
پیروزی 30 مهر

همشهری ورزشی هم با انتشار عکسی از خوشحالی قرمزها تیتر زد: ... و حالا دربی. این روزنامه نوشته پرسپولیس هم به مانند استقلال با برد آماده دربی شد.

 

همشهری ورزشی 30 مهر
همشهری ورزشی 30 مهر

     
آی اسپورت
2017-10-22 09:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر