فهرست
لژیونرها: حقیقی در حوالی سقوط
لژیونرها: حقیقی در حوالی سقوط

لژیونرها: حقیقی در حوالی سقوط

آی‌اسپورت- در لیگ سوئد علیرضا حقیقی همراه با اسکیلستونا یک بار دیگر شکست را تجربه کرد تا در سه هفته مانده تا پایان لیگ برتر به سقوط نزدیک‌تر شود. تیم انتهای جدولی اسکیلستونا با دروازه‌بانی علیرضا حقیقی، ملی‌پوش ایرانی در زمین تیم هاکن با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد. دروازه حقیقی در دقایق 25، 52 و 60 توسط بازیکنان تیم هاکن باز شد.

تیم اوسترسوند میزبان اوربرو بود و با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید. گل‌های تیم اوسترسند در دقایق 18، 20 و 27 به ثمر رسیدند. سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترساندس در فهرست 18 نفره تیمش برای بازی امروز قرار نداشت.

در جدول رده‌بندی 16 تیمی لیگ برتر سوئد تیم اوسترسوند با 43 امتیاز پنجم است و برای کسب سهمیه فصل آینده لیگ اروپا کار بسیار سختی را پیش‌رو دارد. تیم اسکیلستونا نیز با 19 امتیاز رتبه پانزدهم جدول را به خود اختصاص داده و از شانس اندکی برای ماندن در لیگ برتر سوئد برخوردار است.

در هفته چهارم لیگ ستارگان قطر هم تیم 10 نفره الخور در شبی که سروش رفیعی را فقط در 20 دقیقه پایانی در ترکیب داشت، با 3 گل مقابل الغرافه شکست خورد. الخور با 4 امتیاز در رده هفتم جدول 12 تیمی قرار دارد.
 
     
آی اسپورت
2017-10-14 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر