فهرست
آمار بد تراکتور: ضعیفترین در آسیا
آمار بد تراکتور: ضعیفترین در آسیا

آمار بد تراکتور: ضعیفترین در آسیا

آی اسپورت - تراکتورسازی پس از شکست در آخرین دیدار برابر الغرافه در یک بازی خانگی، با کسب ۲ امتیاز به کار خود در این رقابتها پایان داد تا ضعیف ترین نتایج تیم های ایرانی در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا را به نام خود ثبت کند. تراکتورسازی در این فصل پس از تغییر سرمربی و به کار گرفتن ارطغرول ساغلام، در چند بازی ابتدایی با این مربی ترکیه ای نتایج خوبی کسب کرد، در ادامه راه باز هم روند نتیجه گیری بسیار ضعیفی در پیش گرفت و نه در لیگ برتر و نه در رقابت های آسیایی، هرگز تیم چند سال گذشته نبود.

 نقطه اوج نتایج ضعیف تراکتورسازی در رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا رقم خورد که این تیم با چهار باخت و تنها دو تساوی و کسب ۲ امتیاز به کار خود پایان داد. این عملکرد حدنصاب ضعیف ترین تیم ایرانی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به نام تراکتورسازان به ثبت رساند. علاوه بر کسب ضعیف ترین عملکرد به لحاظ امتیاز، تراکتورسازی بدترین خط حمله در بین تیم های ایرانی در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا را داشت و تنها ۲ بار دروازه حریفانش را باز کرد.

 پیش از این، سپاهان اصفهان در فصل ۲۰۱۶ همراه با ایگور استیماچ، ضعیف ترین عملکرد نمایندگان ایران را داشت که تنها ۳ امتیاز کسب کرده بود اما تراکتورسازی این عنوان را از زردپوشان اصفهانی گرفت.

 نود

 

 

 

 

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-04-20 12:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
۶۶۶۶۶۶
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۵۳
رکورد ضعیفترین ایرانی لیگ قهرمانان ک دست کیسه بود رو شکست و مال خود کرد ترتریها.
۳ ۲
لنگپولیس بی افتخار متوهم
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۳۹
رکورد ۶تا خوردن تو مراحل حذفی هم دست شما غیورمردان لنگیست
۵
۶۶۶۶۶۶
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
عزیزم رکورد ۶ تا زدن دست ماست رکورد ۶ تا خوردن دست کیسه هاست.
۲
داود
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
رکورد ندیدن فینال آسیا و رکورد کمک کردن به بازیکنان برای کسب مرد سال آسیا و رکورد عروس عربها هم متعلق به پرسپولیسه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر