فهرست
در حد لالیگا؛ دوئل 6 و 7 در فینال اول
در حد لالیگا؛ دوئل 6 و 7 در فینال اول

در حد لالیگا؛ دوئل 6 و 7 در فینال اول

آی اسپورت -  فرهاد مجیدی برای سومین فصل پیاپی به نیمکت استقلال رسید. و باز هم در نیمه های راه. سه سال است که پس از شفر، استراماچونی و حالا محمود فکری، این فرهاد است که نامش بعنوان بهترین گزینه برای نجات استقلال بر سر زبانها می‌افتد.

حالا فرهاد آمده و باید در نخستین بازی به مصاف فولادی برود که این تقابل را از چند وجه حساس می‌کند. حتما بازی برگشت فصل قبل را به یاد دارید که در شهر اهواز و با قضاوت عجیب تیم داوری همراه گردید و در نهایت منجر به شکست استقلال شد. آن آخرین مصاف فرهاد و فولاد بود و بعید نیست سرمربی جدید استقلال در بازی عصر شنبه نیم‌نگاهی انتقام جویانه داشته باشد.

فارغ از این مساله جایگاه و شرایط دو تیم در جدول رده بندی نیز گویای این است که استقلال 27 امتیازی و فولاد 6 امتیازی هرچند فعلا شانسی برای رسیدن به جایگاه اول و دوم ندارند اما برنده این بازی جایگاه سومش قطعی می‌شود و بازنده آن نیز از کورس عقب خواهد افتاد. قطعا مجیدی به این نکته واقف است و برای حفظ امید به قهرمانی دنبال تمام امتیازات این بازی است. هدفی مهم که فرهاد برای دستیابی به آن باید 17 فینال سخت را با موفقیت سپری کند و دیدار با فولاد نخستین فینال این مسیر است.

ناگفته نماند که پس از برکناری فکری، جواد نکونام یکی از گزینه‌های مدنظر هیئت مدیره استقلال بود که در نهایت رأی لازم را نیاورد و بعید نیست حواشی این موضوع نیز در بازی هفته هفدهم خودش را نشان دهد.

در نهایت باید دید در این دیدار که یک طرف آن فرهاد مجیدی است که حضور در عرصه مربیگری را از پایه‌های اسپانیول آغاز کرده و در سوی دیگر جواد نکونامی است که با درخشش در اوساسونا به چهره‌ای دوست داشتنی تبدیل گردید در این دوئل جذاب چه نتیجه ای را رقم خواهند زد. دوئلی که زیبایی‌اش به تماشای رقابت مربیانی است که در روزهایی نه چندان دور حضور همزمان در استقلال را با پیراهن های شماره 6 و 7 تجربه کرده‌اند.

۱    
آی اسپورت
2021-03-06 11:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر