فهرست
واکنش تازه عالیشاه؛ اشتباه پشت اشتباه
واکنش تازه عالیشاه؛ اشتباه پشت اشتباه

واکنش تازه عالیشاه؛ اشتباه پشت اشتباه

آی اسپورت – نامه تسویه حساب امید عالیشاه از یگان خدمتی‌اش صادر شد و به این ترتیب دوران خدمت سربازی او به پایان رسیده و او می‌تواند از فردا در تمرینات پرسپولیس حاضر شود. عالیشاه در مصاحبه‌ای اعلام کرد که همین قصد را دارد و می‌خواهد از فردا با پرسپولیسی‎‌ها تمرین کند اما او در ادامه این مصاحبه طعنه‌ای هم به برخی افراد زده است که تقریبا مشخص است منظور او کیست: «باید در ابتدا از عزیزان ستاد کل و همچنین فرماندهی محترم سپاه عاشورای آذربایجان شرقی تشکر کنم که به من کمک کردند تا بتوانم تسویه حسابم را بگیرم. البته باید بگویم که با وجود کارشکنی‌ها و مصاحبه‌های برخی از آقایان خداراشکر کار من انجام شد. خیلی خوشحالم که دوباره می‌توانم در کنار پرسپولیس حضور داشته باشم. در این شرایط رو سیاهی به افرادی ماند که بدون دلیل و منطق علیه من مصاحبه کرده و می‌خواستند در کارم کارشکنی کنند.»

این طعنه‌ها مطمئنا بی‌‎پاسخ نخواهد ماند و در شرایطی که تنش بین عالیشاه و تراکتوری ها زیاد است،کاش بهتر بود او که در دوران حضورش در تراکتورسازی روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت، این حرف‌ها را نمی‌زد. او مدتی پیش هم در حالی که تیم تراکتورسازی در تبریز بازی داشت، به تهران آمد تا در صدا و سیما دربی 86 را کارشناسی کند که این کار او خشم مسئولان و هوداران تراکتور را برانگیخت. این مصاحبه هم دومین اشتباه عالیشاه است و با این شرایط، به نظر می‌رسد او حالاحالاها قصد پخته‌تر شدن و حرفه‌ای شدن را ندارد.

۵ ۸  
آی اسپورت
2018-04-18 17:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۳
عزیزم زور به کجات اومده که میگی اشتباه؟! اولا وقتی اومد صدا و سیما ، زمان خدمتش تموم شده بود . میفهمی؟! عمرا بفهمی .
دوما وقتی به زور میخواستن بیشتر از تعهدش(زمان خدمتش) نگهش دارن و نذارن برگرده تیم اصلیش میخواستی ازشون تشکر هم بکنه . اتفاقا هم از اونایی که درست رفتار کردن تشکر کرده و هم خیلی محترمانه از روسیاهان گله کرده .
حالا اینکه شما به این میگی خامی و بی تجربگی و اشتباه ، قطعا مشکل از جای دیگه شماس :)
فرهاد
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
هنوز نیومده شروع کردن به حاشیه سازی برای عالیشاه . بدبختان هر ساعت مقاله می نویسن و تمام بازیکنان پرسپولیس رو میگن که دارن خارج میشن ، حالا وحشت کردن ممکنه بازیکنی خارج نشه و تازه یک نفر هم اضافه بشه . به هر حال سه سال شوخی نیست که پرسپولیس قهرمان بوده .
محمد
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
من فکر می‌کنم عالیشاه منظورش "طاهری" و "معاونش" بوده، چون چندین بار توی مصاحبه‌ها گفتن به پرسپولیس خیانت کرده.
علی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
چرا چرت و پرت میگین؟؟؟؟
خدمت عالیشاه ۱۹ بهمن تموم شده. چرا نباید واسه دربی اسفند ماه نمیومد تلویزیون؟
این بیشرفی آجرلو بوده که از اون زمان برگ پایان خدمت این بدبختو نمیداده.
کامران
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۲۶
حرف حساب زده وکاملا مودبانه گفته عجیبه یه نفر ‌‌مثل کیروش مصاحبه می‌کنه وکل فوتبال این مملکت رو با جانوران جنگل مقایسه می‌کنه آخرش کاملا پخته و حرفه‌ای هستش اما این بیچاره که دوکلام حرف حساب زده شده ناپخته غیرحرفه‌ای ای
سام
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
شما نامه ای هم که خطاب به مردم نوشته رو خوندین؟ اصلا در جریانی نامه ای نوشته یا نه؟؟؟ فقط بیا مطلب بزن اونم زرد پر رنگ
امید از تفت
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
کجاش اشتباه است!!؟ عالیشاه بخاطر تراکتور یک سال از فوتبال دور شد بعد بجای دلجویی و حمایت، بهش تهمت هم زدند. من مطمئنم تراکتور، یحیی و عالیشاه را به بهانه های واهی قربانی نمی کرد، هم در لیگ بهتر نتیجه می گرفت و هم در آسیا از گروهش صعود می کرد. توی این متن هم منظور عالیشاه مشخصاً آجرلو است. آجرلو با ناجوانمردی، هرکی مورد هجمه هواداران تراکتور قرار گرفت را با ناجوانمردی قربانی کرد تا خودش بمونه.هرکی و هر تیمی که بجای اینکه فکر پیشرفت خودش باشه به فکر ضربه زدن به پرسپولیس باشه محکوم به نابودی است. مثل استقلال علی جوگیریان و تراکتور سردار لولو.
موراتا
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۴۸
اینکه به فصل محروم شد به خاطر تراکتور نبود به خاطر بی معرفتی خودش بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر