فهرست
رونالدو در فهرست فروش یووه؛ کاملا جدی
رونالدو در فهرست فروش یووه؛ کاملا جدی

رونالدو در فهرست فروش یووه؛ کاملا جدی

آی اسپورت - رونالدو تابستان 2018 بود که با قراردادی 4 ساله به ارزش 112 میلیون یورو از رئال به یوونتوس پیوست. او در این باشگاه 31 میلیون یورو خالص دستمزد می گیرد و این قضیه از همان ابتدا با انتقاداتی در ایتالیا همراه بود.

فوق ستاره پرتغالی کمک کرده یووه در دو فصل گذشته فاتح سری آ شود ولی نتوانسته این تیم را به مهمترین هدفش یعنی فتح لیگ قهرمانان نزدیک کند.

پاندمی کرونا و وخیم شدن شرایط اقتصادی تیم های بزرگ اروپایی اکنون سران یووه را بر این داشته تا رونالدو را در فهرست فروش قرار دهند. چندی پیش یووه توانست با کاهش 70 درصدی دستمزدها به تراز مالی خود تعادل را برگرداند اما ادامه شیوع کرونا و عدم اجازه ورود تماشاگران به ورزشگاه ها راه چاره ای برای یوونتوس نگذاشته و به احتمال فراوان رونالدو تابستان بعد راهی تیمی دیگر خواهد شد.

او اکنون 35 ساله است ولی فوریه قدم در 36 سالگی خواهد گذاشت. با توجه به کیفیت بالای رونالدو و آمار گلزنی همچنان خوب او، یووه می تواند همچنان رقم بالایی از فروش فوق ستاره پرتغالی کسب کند. اخیرا از پی اس جی و یونایتد به عنوان گزینه های اجتمالی رونالدو پس از ترک یووه صحبت شده بود ولی باید دید تابستان بعد شرایط چگونه خواهد بود.

۱۸ ۱  
آی اسپورت
2020-11-20 16:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
هادی
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۹:۴۹
رونالدو از همون اول باید یه راست می‌رفت پاریس کنار نیمار خیلی بهتر بود از همه لحاظ هم از نظر آمار و ارقام هم گلزنی برای رونالدو فوق‌العاده عالی میشد ، تیم PSG در حال حاضر و در شرایط کنونی نسبت به یوونتوس خیلی بهتره،،،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر