فهرست
نقل قول های روز: پرسپولیس با من صحبت نکرده
نقل قول های روز: پرسپولیس با من صحبت نکرده

نقل قول های روز: پرسپولیس با من صحبت نکرده

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته

پرسپولیس با من صحبت نکرده

تا حالا با من صحبتی نشده و هیچ پیشنهاد رسمی نه به خودم و نه به باشگاه از سوی پرسپولیس داده نشده است.
واکنش علی عبدالله زاده مدافع تیم نفت به شایعه تمایل پرسپولیس برای جذب او

کارشان بیخ پیدا کرده

کی‌روش می‌خواهد بازیکنان تیم ملی را داشته باشد و با آنها تمرین کند، برانکو هم دوست دارد پرسپولیس موفق شود. هر دو حق دارند. به نظرم باید آنها مدیریت می‌شدند. من پیش‌تر از این هم گفته بودم، هیچ تعاملی بین سرمربی تیم ملی و مربیان باشگاهی وجود ندارد. هیچ‌وقت کسی در تلاش نبود تا کی‌روش و سرمربیان باشگاهی یک بار دور یک میز بنشینند و صبحت‌ها و نظرات خود را مستقیماً به هم بگویند. اکنون هم با شرایطی که پیش آمده و جوی که حاکم شده است، بعید می‌دانم کی‌روش و برانکو راضی شوند سر یک میز بنشینند و در مورد مشکلات فوتبالی خود صحبت کنند، اکنون کار بیخ پیدا کرده و سخت شده است. اما اگر قبل از این نشستی بین مربیان باشگاهی و تیم ملی برگزار می‌شد، قطعاً کار به اینجاها نمی‌رسید. پرسپولیس و تیم ملی از این اتفاق ضربه می‌خورند. امیدوارم دو مربی راه‌حلی برای این مسئله پیدا کنند که بعید می‌دانم آنها کنار هم بنشینند.
یحیی گل محمدی درباره اختلاف کی روش و برانکو

شجاعیان جایی نمی رود

تا الان که با شما صحبت می‌کنم هیچ‌کدام از تیم‌های لیگ برتری برای جذب این بازیکن درخواست رسمی نداشته‌اند. شجاعیان سه سال با گسترش فولاد قرارداد دارد و هر تیمی بخواهد او را جذب کند باید با باشگاه ما مذاکره کند. ما به حضور شجاعیان نیاز داریم و او در گسترش فولاد می‌ماند.
سرپرست گسترش فولاد شایعه جدایی هافبک ملی پوش تیمش را تکذیب می کند

سید جلال را دریبل کردم، ترسم ریخت

ابتدای بازی استرس داشتم، چون برای اولین‌بار بود که در یک بازی رسمی در ورزشگاه آزادی به میدان می‌رفتم. مقابل بازیکنان بزرگی بازی می‌کردیم و باید از خط دفاعی پرسپولیس رد می‌شدیم. آنها بازیکنان بزرگی مثل سیدجلال حسینی را در خط دفاعی دارند، ولی وقتی در دقیقه یک یا دو سیدجلال را دریبل‌زدم ترسم ریخت و دیگر خیلی راحت بازی کردم.
رضا جعفری مهاجم جوان سایپا درباره بازی با پرسپولیس

 

کد خبر: 9408

 

 

۱    
آی اسپورت
2017-01-15 09:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر