فهرست
قصه انصاری فرد، تیم ملی و جام جهانی/ تاریخ تکرار می شود
قصه انصاری فرد، تیم ملی و جام جهانی/ تاریخ تکرار می شود

قصه انصاری فرد، تیم ملی و جام جهانی/ تاریخ تکرار می شود

آی اسپورت- سردار آزمون، رضا قوچان نژاد و کریم انصاری فرد؛ این 3 نفر مهاجمان مدنظر کارلوس کی روش هستند. مردانی که باید نقش تک مهاجم تیم ملی را ایفا کنند. در این بین، آزمون گزینه اول مرد پرتغالی است، گوچی مرد گلهای طلایی و تاریخ ساز و انصاری فرد بازیکنی که آمادگی بیشتری در باشگاهش دارد ولی کمتر بازی می کند. قصه انصاری فرد و تیم ملی و جام جهانی این است که او در بازی اول مقدماتی جام جهانی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می شود، پاس گل تعیین کننده بازی را می دهد و «عمر» دوران بازی اش تمام می شود. انصاری فرد جز همان 6 دقیقه حضور در بازی اول برابر قطر، طی 270 دقیقه بعدی در مقدماتی جام جهانی هرگز وارد زمین نشد برخلاف گوچی و آزمون.

 

مقدماتی جام جهانی 2014

گام اول تیم ملی برای رسیدن به برزیل؛ بازی در تاشکند برابر ازبکستان بدون گل در جریان است. انصاری فرد دقیقه 75 به جای مجتبی جباری وارد زمین می شود و دقیقه 90 پاس تک گل بازی را می دهد.

 

مقدماتی جام جهانی 2018

گام اول تیم ملی برای رسیدن به روسیه؛ بازی با قطر در ورزشگاه آزادی با تساوی بدون گل در جریان است. انصاری فرد دقیقه 84 به جای سردار آزمون وارد زمین می شود و دقیقه 90 همه کاره گلی است که به نام رضا قوچان نژاد ثبت می شود.

۴    
آی اسپورت
2016-10-14 20:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر