فهرست
افشاگری طارمی؛ اتهام به حسینی، رضاییان و امیری
افشاگری طارمی؛ اتهام به حسینی، رضاییان و امیری

افشاگری طارمی؛ اتهام به حسینی، رضاییان و امیری

آی اسپورت – شب گذشته مهدی طارمی در برنامه 90 از بعضی از اتفاقاتی که در یک سال گذشته در باشگاه پرسپولیس رخ داده افشاگری کرد. اما یکی از جنجالی‌ترین بخش‌های این افشاگری می‌تواند به دلخوری چند تن از همبازیانش منجر شود. طارمی دیشب درباره پولی که علاوه بر مبلغ قراردادش با باشگاه، از حسین هدایتی دریافت کرده مدعی شد چند بازیکن دیگر پرسپولیس هم همین شرایط را دارند و علاوه بر مبلغ قرارداد رسمی خود با باشگاه، تقریبا به همان اندازه از حسین هدایتی هم پول دریافت کرده‌اند. رامین رضائیان، سیدجلال حسینی و وحید امیری 3 بازیکنی بودند که طارمی از آنها نام برد و حالا باید منتظر واکنش این 3 بازیکن درباره این افشاگری بود. قطعا آنها تمایلی به افشای این واقعیت نداشتند و باید دید چه پاسخی به افشاگری خواهند داد.

۸۰ ۱۸  
آی اسپورت
2018-01-23 14:34:00
نظر دهید

۱۸ نظر
ژان والژان
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
قعرمانی کثیف لنگ باید پس گرفته بشه و به دلیل استفاده از بازیکن غیر قانونی این تیم به لیگ 1 سقوط کنه
درضمن حالا روغ های کثیف محمود گودرزی برملا شد که می گفت استقلال بیشتر از لنگ هزینه کرده . تیم لنگ 45 میلیارد هزینه کرد و آخرش هم با کمک جعل سند و دروغ گویی قعرمان شد . اون هم بعد از 10 سال .
استق لول
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
کاش ما لولیا یکم شعور داشتیم. فرق بیت المال رو با پول شخصی می فهمیدیم.
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۰
حالا حالا ها ما قهرمانیمو شماها باید جیلیز ویلیز کنید
نیما
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
وقتی یه 6 تایی از کثیفی و مافیا حرف میزنه ادم نمیدونه بخنده یا گریه کنه.
رضا
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
ما که قهرمان شدیم.
تو هم انقدر عرعر کن تا گلوت هم مثل اونجات بسوزه و پاره شه.
لنگپولیس بی افتخار متوهم
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
ای برادر... الان یه مشت جماعت افسار گسیخته بهت فحاشی می کنند چون تاب دیدن حقیقتی که به ضرر تعصبوشنه رو ندارن....
**
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
مردک.هدایتی که این پول و از خونه ننه جونت نیاورده که میگی شخصی.این هدایتی مثل بقیه لنگیها تو پولشویی و کثافت غلط میزنه
ارمان
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
ماجرا از این قراره .
پرسپولیس از امثال هدایتی کمک میگیره.
استقلال از امثال شفیع زاده.
سپاهان رسما میلیاردی خرج میکنه.
تراکتور هم با زور ستاره های میلیاردی رو میبره و رایگان ازشون استفاده میکنه.
ولی این وسط پرسپولیس بد شده ولی دستای بقیه پاکه و مبرا از الودگی.
خیریت و خریت متفاوت است!
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
اگر ذره ای خرد و اگاهی و انصاف داشتی دزد بیت المال و رانت خوار بانکی و نفتی و رفیق یک بابک زنجانی را با بقیه افراد ثروتمند که پرونده فساد و زندان ندارند ( شفیعی یا هرکسی) قیاس نمی کردی!
رضا
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
شما یه سرچ ساده بزن متوجه وجه اشتراک بابک زنجانی، هدایتی، برادران شفیع زاده، شهرام جزایری و آقای انصاری میشید. همشون یکشبه با الطاف آسمانی پولدار شدن. اگه هدایتی برای پرسپولیس خرج کرده در مقابلش انصاری و شفیع زاده هم خرج استقلال رو دادن. مگر اینکه بخوای مدعی بشی هدایتی اخه شفیع زاده و انصاری پاک و مبرا که دیگه کلا فهموندن بهت کار بیهوده ای هست
ارش
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
افشاگری چیه بابا.
هر بازیکنی یه قیمتی داره.
این بساط مسخره ی سقف قرار داد باید برداشته بشه.
یعنی سید جلال اندازه ی ماهینی بگیره؟؟؟
امیری اندازه احمد زاده؟؟؟
کجای دنیا اینجوره؟؟؟؟
امید از تفت
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
نه افشاگری است نه اتهام. این چیزی است که همه میدونستند حتی موقعی که قرار بود به پرسپولیس بیایند.
مهرداد
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
تا بساط مضحک و خنده دار سقف و کف قرارداد جمع نشه همین اش و همین کاسه هست.
شما برو هر جای دنیا بگو بهت میخندن.
مگه فوتبال اروپا سقف داره؟؟؟
فوتبال امارات سقف داره؟؟
فوتبال چین سقف داره؟؟؟
منتقد
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
دوستان پرسپولیسی با من موافق هستید که ماهینی شده نقطه ضعف پرسپولیس. خداییش بیشتر از ربیع خواه رو مخه. اصلا تو حمله نمیره. تو کار دفاعی هم متوسط. محرمی ده سر و گردن ازش بالاتره
امیر ایرانی
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۳
دروغ از سر و روی این بچه میباره !! اگر کلمه به کلمه این حرفهارا با دقت بخونیم « متوجه میشیم که چقدر این بشر دروغگوست !
میگه: من قصد داشتم به اروپا برم و با رامین رفتیم ترکیه واصلا نمیخواستم با ریزه اسپور قرارداد ببندم که یهویی بستم !!!..آخه احتمالا هفت تیر زیر گلوش گذاشته بودن که یهویی قرار داد بست!1 مدیونید اگر فکر کنید بخاطر بخاطر مبلغش بوده!!
میگه : هفت هشت روز تمرین کردم که وکیلم گفته هواداران ناراحتن که پرسپولیسو رها کردم وووو...ظاهرا قبل از رفتن و موقعیکه داست هی میپیچوند « هواداران همه خوشحال بودن که یهویی همه ناراحت شدن!! اینکه آنهمه میگفتن که اینکارو نکن ونرو «بمون« چرا جواب نمیدی هم بخاطر اون نبود« بلکه با عمه خدابیامرز بنده بودن ..بازم مدیونید که فکر کنید بخاطر اون کودتا « ایشون خودشو خیس کرده بود !!!
وکیل ایشون !!! با طاهری گفتن که مشکلی پیش نمیاد..بعد هم قرارداد مشتمل بربندهایی بود که اگر فلان بشه «10 درصد کم میکنیم واگر بهمان بشه هم کم نمیکنیم !! و ایشون با توجه به اینکه این مبلغ کمتر از توافق در تهران بود« « باز هم ایثار کردن وبرگشتن !!! و بعد هم بعد از دربی که برنده شدیم« علیه ایشون هجمه زیادی بود که چرا میخواسته بره وبعد وکیل گفته که قرارداد دوساله بسته !! ( یاد یکی افتادم که قراردادشو یهویی برای چند سال تمدید کرد و بعد هم یهویی میخواست بره اروپا و ..) یادش رفته که بعد از دربی چقدر قربون صدقه اش میرفتن و چقدر در صفحات مجازی بادش کردن و ظاهرا تاریخهارو بدجور قاطی کرده ! ( بماند که برای چندمین بار منت قهرمانی پرسپولیسو گذاشته که انگار فقط ایشون بوده که تیمو قهرمان کرده و باقی چوب بلال بودن )
بعد ترکاشوند وخمارلو گفتن بابت محرومیتش« خ
محرومیت باشگاه هم که اصلا به این امامزاده معصوم ربطی نداره و وکیلشم !! هر روز یکجوری در مورد جریمه میگفته! حالا این وکیل چرا آنقدر ابله واحمق بوده و باز همچنان وکالتشو داشته هم لابد بخاطر خیریتش بوده !یریتی بوده که این جمله توی دهنش قالب گرفته شده و اونم عنوان کرده !! ( خوب شد اونا فحش خارمادر ندادن که توی دهنش قالب گیری بشه )
در مورد پول هدایتی هم قبل از رفتن بهش پیشنها میشه در حضور سه نفر که ایشون قرار میزاره فکرشو بکنه وجواب بده..بعد یهوییی سر ازریزه اسپور در میاره که بعد یهویی کودتا میشه وایشونم یهویی خودشو خراب میکنه ویاد هدایتی میافته وزنگ میزنه که هنوز سر قولت هستی؟ ( آخه نمیشه که هم ریزه را از دست بده با آنهمه پول و اینطرف هم از پیشنهاد هدایتی محروم بشه ) بعد هدایتی مبلغ یک میلیارد و خورده ای« منهای قراردادش بهش میده و ایشونم به عشق هدایتی ( شما بخونید به عشق پول هدایتی ) برمیگرده..حالا این وسط یهویی عشق هوادار تبدیل به عشق هدایتی میشه« بماند!!! و اینکه ایشون بزرگی فرمودن و قول دو میلیاردی هدایتی را با یک میلیارد و صدوپنجاه قبول کردن هم باشه برای بعد !! و اینکه این وسط هم اسم امیری و سید و.. را آورده تا بگه همشون پول گرفتن و میلیاردی گرفتن هم فعلا بماند !!
البته ایشون دوست داشت بمونه ! خدا رحمت بکنه عمه بنده را که از دو سال پیش و از توی قبر هی سیخونک میزد ومنت میزاشت که منو اروپا میخوان و باید برم..دلم اینجا نیست..ولی چون از یک جای غیر فوتبالی !!!! یهش پیغام دادن که باید بره و نباید در پرسپولیس باشه ( احتمالا کار دشمن بوده وام آی سکس و سازمان سیا و کا گ ب!!) و چون جون این سرباز گمنام امام زمان در خطر بود و باید به هموطنانش هم در جام جهانی خدمت بکنه « ترجیح دادن با وجود محرومیت پرسپولیس از نقل وانتقالات« چنین ریسک بزرگی را قبول بکنه و با سه چهار میلیارد ناقابل به الغرافه بره کههههه یک کمکی هم به پرسپولیس کرده باشه !!!
در مورد اعتصاب هم باز عمه بنده بود که میگفت بزرگ تیم منم!! وگرنه ایشون که اصلا ماله این حرفها نبود!!
ولی جالبی قضیه آنجاست که ترکاشوند وخمارلو یک سایت مجازی راه میندازن تا به پشتوانه دشمن !! ایشونو خراب کنن!1 ..اینکه شما میدیدین که عده زیادی هوادار هم دارن قربون صدقه اش میرن هم بنوعی داشتن فحش خارمادر میدادن که باعث ریزش اشک مادرشون شده بود !!!
در پایان..جناب طارمی..جییییگرررررر خودتی..شاید هنوز یکعده ساده لوح هنوز هم اسمتو بیارن..ولی آنقدر از اسمت متنفر شدیم که الان برنج طارم هم کمتر فروش میره !!! ایکاش نصف آن طمع و حرصی که برای پول میزنی را در وجودت « شرف و معرفت پرورش میدادی..فقط دلم برای آندسته هوادارانی میسوزه که بخاطر وجود بی وجود تو چه اشکها که نریختن!!
قرمز ؛ کثیف ترین رنگ دنیاست
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۱۶
دروغ پشتِ دروغ .. آقای سید جلال حسینی , شما هم ؟؟!! احسنت و باریکلا ... لنگیا چرا بهشون برمی خوره وقتی میگن این تیم با حمایت های از غیب بعد از 10 سال قهرمان شد ؟؟
xxx
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
حمایت غیبی وقتی بود که مموتی به کیسه انجام میداد
۵
آنتی شومن
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
طارمی یه شارلاتان به تمام معنیه.غربتی
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر