فهرست
۳۶ موقعیت گل بارسلونا مقابل گرانادا!
۳۶ موقعیت گل بارسلونا مقابل گرانادا!

۳۶ موقعیت گل بارسلونا مقابل گرانادا!

آی اسپورت – بارسلونا چهارشنبه شب برای صعود به نیمه نهایی کوپا دل ری سختی کشید اما در نهایت توانست در یک بازگشت به یادماندنی گرانادا را شکست دهد. تیم رونالد کومان تا دقیقه ۸۵ با نتیجه ۲ بر صفر از میزبانش عقب بود اما در ۲۷ دقیقه توانست نتیجه قاطع ۵ بر ۳ را رقم بزند (گریزمان ۸۸ و ۱۰۰، آلبا ۹۰+۲ و ۱۱۳ و دی یانگ ۱۰۸).

در ۹۰ دقیقه آبی اناری ها اغلب لحظات در زمین حریف بودند و یکی پس از دیگری موقعیت گل ایجاد می کردند تا جایی که چهار ضربه این تیم به تیرک برخورد کرد. ترینکائو، عثمان دمبله، گریزمان و مسی ضرباتشان تنها با چند میلیمتر اختلاف وارد دروازه نشد.

در مجموع بارسلونا در جریان بازی ۳۶ شوت به سمت دروازه زد که ۲۰ ضربه در چارچوب بود و نکته عجیب اینجاست که هیچکدام از آن ضربات تا لحظات پایانی بازی وارد دروازه نشدند.

این آمار (۳۶ ضربه) با بهترین عملکرد آبی اناری ها در فصل ۱۴-۲۰۱۳ برابر شد. در آن زمان هدایت بارسا را تاتا مارتینو بر عهده داشت و در خط حمله مسی و نیمار بازی می کردند.

آمار دیشب تیم رونالدو کومان زمانی شگفت انگیز می شود که بارسای بعد از مارتینو با حضور MSN (مسی، سوارس و نیمار) و هدایت لوییس انریکه هرگز نتوانست این تعداد ضربه به سمت دروازه حریف بزند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-02-04 17:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Ali
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۰:۳۱
باحاله ولی به پای سلطان رونالدو نمیرسن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر