فهرست

پیگرینی : گامی بلند به سوی قهرمانی برداشتیم

آی اسپورت -مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است پیروزی تیمش مقابل اورتون، شانس های این تیم برای قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر بسیار افزایش داد.
شاگردان مانوئل پیگرینی موفق شدند با نتیجه ی 2-3 در گودیسون پارک از سد اورتون بگذرند. با این نتیجه سیتی می تواند در صورت برد در بازی های آینده برابر استون ویلا و وستهم قهرمان رقابت های لیگ برتر شود.
پیگرینی پس از این مسابقه گفت:"گامی بسیار بلندی به سوی قهرمانی برداشتیم؛ چرا که بازی برار اورتون بسیار دشوار است. این را می شود از نتایج سال های اخیز ما در اینجا فهمید.
بدترین چیز برای ما این است که فکر کنیم امروز قهرمان لیگ برتر شده ایم. ما باید برابر تیم های استون ویلا و وست هم به میدان برویم که دغدغه ای برای سقوط یا قهرمانی ندارند. آن ها می توانند بدون فشار برابر ما به میدان بروند.
می خواهیم در دو بازی آخرمان  در خانه پیروز شویم. سپس خواهیم دید چه اتفاقی می افتد."
او در مورد عملکرد نه چندان خوب بازیکنانش گفت: "چیزی که در حال حاضر برای ما مهم است، پیروزی است. امروز فشار بر روی ما بیش از حد معمول بود.
تا زمانی که بازی 2-3 شد، تیم ما خوب بازی می کرد. پس از آن کمی مضطرب بودیم. گل اول را خیلی زود خوردیم اما به موقع به آن واکنش نشان دادیم."
     
آی اسپورت
2014-05-04 01:46:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر