فهرست
فن‌مارویک جدی‌ترین گزینه جانشینی کی‌روش
فن‌مارویک جدی‌ترین گزینه جانشینی کی‌روش

فن‌مارویک جدی‌ترین گزینه جانشینی کی‌روش

آی اسپورت - رسانه‌های کشور هلند در روز‌های گذشته از علاقه چند کشور در منطقه خاورمیانه برای استخدام فن مارویک مربی هلندی خبر داده‎اند. این کشور‌ها ایران و امارات هستند که بعد از جام ملت‌های آسیا به همکاری خود را مربیانشان پایان داده‌اند. روزنامه البیان امارات به نقل از روزنامه «دِ تلگراف» هلند نوشت: «با وجود اینکه نام مارویک برای هدایت تیم ملی ایران به جای کارلوس کی روش به شدت مطرح شده است، اما اگر تیم ملی امارات به صورت رسمی با مارویک وارد مذاکره شود، شاید این مربی به طور جدی به هدایت این تیم فکر کند.»

اولین بار چند روز پیش بود که یک خبرنگار عربستانی اعلام کرد فن مارویک یکی از گزینه‌های فدراسیون فوتبال ایران بوده و با این فدراسیون در حال مذاکره است. مارویک طی سال‌های گذشته هدایت تیم‌های ملی فوتبال عربستان و استرالیا را بر عهده داشت. این مربی توانست عربستان را به جام جهانی روسیه برساند، ولی قبل از این مسابقات از سمتش کنار رفت و سرمربی استرالیا شد. همچنین تیم ملی هلند با هدایت مارفیک در سال ۲۰۱۰ نایب قهرمان جام جهانی شد.

تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا در مرحله نیمه نهایی مقابل ژاپن با سه گل شکست خورد و از این مسابقات کنار رفت. بعد از این بازی ها، کارلوس کی روش از تیم ایران جدا و دو روز پیش به عنوان سرمربی جدید کلمبیا معرفی شد.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2019-02-09 16:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حميد استراليا
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
البته ايران اگر بخواد با إمارات بر سر توافق با اين مربى رقابت كنه خيلى راحت شكست ميخوره! چون إمارات از هم نظر پولى و هم از نظر موقعيت كشورش براى مربيان اروپايى بهتره.
.
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۵۷
این حرفها باد هواست.مربی تیم ملی خرداد معرفی میشه و اون هم کسی نیست جز برانکو.این اقای ناظمی هنوز تو این مسایل جوجه هست که فکر میکنه میتونه شور ووالتهاب رفتن کیروش را از بین ببره.
۳
موتور گازی ها
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۱۹
همگی بنزین زده و سرمست از فراری دادن کیروش البته به زعم عقل ناقص خودشون آماده هستند تا حماسه های مایلی کهن و خاکپور و.‌‌...را دوباره تو تیم ملی اجرا کنن.تا بوده این فوتبال مزخرف همین بوده.کیروش بده کیروش کراوات میزنه کیروش جلو ما تعظیم نمیکنه کیروش غیر از ایران جایی نداره کیروش پلن بی نداره کیروش داره میخوره ما نمیخوریم و..‌‌‌...
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر