فهرست
مدیر اجرایی اردوی تیم‌ملی‌ در آفریقای جنوبی: قیمت بلیت ها را  نمی‌ دانم / از من درباره درباره اردو سوال کنید
مدیر اجرایی اردوی تیم‌ملی‌ در آفریقای جنوبی: قیمت بلیت ها را نمی‌ دانم / از من درباره درباره اردو سوال کنید

مدیر اجرایی اردوی تیم‌ملی‌ در آفریقای جنوبی: قیمت بلیت ها را نمی‌ دانم / از من درباره درباره اردو سوال کنید

آی‌اسپورت‌ ـ بامداد میرزایی ایجنت رسمی فوتبال و یکی از افراد نزدیک به کارلوس کی‌روش  سرمربی تیم‌ملی‌ ایران در پاسخ به سوال من درباره تناقض بین ارقام اعلام شده پیرامون مخارج اردوی تیم‌ملی‌، می‌ گوید: اطلاعی بیش از آنچه که ما داریم، ندارد. بامداد که فرزند علی میرزایی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس است در این باره به آی‌اسپورت‌ گفت: هزینه اردوی تیم‌ملی‌ همانطور که آقای کی‌روش  گفته 109 هزار دلار است. ما یک گروه 45 نفره بودیم و با توجه به موارد اضافه ای که در این اردو برای من اتفاق افتاد و با توجه به امکاناتی که در اختیار داشتیم این مبلغ کاملا در عرف برگزاری چنین اردوهایی است.
میرزایی می‌ گوید: اینکه شما می‌ گویید مخارج اردوی تیم‌ملی‌ بالای 400هزار دلار اعلام شده چیزی است که من از آن اطلاعی ندارم. من مسئول اجرایی این اردو در آفریقای جنوبی بوده ام و تنها می‌ توانید درباره مخارج هتل و اطلاعات آنجا سوال کنید، آنچه که اعلام شده و به قیمت بلیت، اضافه بار و پول جیبی ربط دارد در حیطه وظایف من نیست و من صحبتی در این مورد ندارم.
از میرزایی درباره نحوه همکاری اش با تیم‌ملی‌ و حرف و حدیث های پیش آمده پیرامون روابط بین او و سرمربی تیم‌ملی‌ سوال می‌ کنیم که وی می‌ گوید: قسم می‌ خورم که بابت کاری که با تیم‌ملی‌ می‌ کنم یک ریال پول  نمی‌ گیرم. من قبلا بابت همین کار دستمزد می‌ گرفتم اما حالا با کمال افتخار و بدون منت این کار را افتخاری  برای تیم‌ملی‌ انجام می‌ دهم.
     
آی اسپورت
2014-05-04 19:03:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر