فهرست
دستگیری عامل تیراندازی در فینال کوپا ایتالیا
دستگیری عامل تیراندازی در فینال کوپا ایتالیا

دستگیری عامل تیراندازی در فینال کوپا ایتالیا

آی اسپورت - پلیس ایتالیا اعلام کرد فردی را که پیش از دیدار تیم های ناپولی و فیورنتینا در فینال کوپا ایتالیا به سوی هواداران ناپولی و پلیس آتش گشوده بود، دستگیر کرده است.

این تیراندازی پیش از بازی دو تیم رخ داد و صحنه های زشتی را در ورزشگاه المپیکو به وجود آورد؛ پس از این اتفاق هواداران که فکر می کردند، پلیس مقصر اصلی این اتفاق است خواهان روشن شدن وضعیت هواداران تیر خورده بودند. آن ها با پرتاب نارنجک های دستی و بمب های دودزا مانع از آغاز این مسابقه شدند و به همین دلیل این مسابقه با 40 دقیقه تاخیر آغاز شد.

امروز مسئولان پلیس رم اعلام کردند یک هوادار 48 ساله ی تیم آس رم به نام "دنیله ده سانتیس" را به دلیل شرکت در تیراندازی دستگیر کرده اند. در این درگیری این فرد به سمت هواداران ناپولی می رود و به آن ها بی احترامی می کند. وقتی هواداران به بی احترامی او پاسخ می دهند او با گلوله جوابشان را می دهد.

سه هوادار تیم ناپولی هم به دلیل شرکت داشتن در این درگیری در بازداشت هستند. یکی از این افراد چیرو اسپوزیتو نام دارد که در جریان درگیری از ناحیه سینه مضروب شده است و در شرایط بحرانی در بیمارستان بستری است.

 

     
آی اسپورت
2014-05-04 21:40:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر