فهرست
شفر در کنفرانس: مشکل گلزنی داریم
شفر در کنفرانس: مشکل گلزنی داریم

شفر در کنفرانس: مشکل گلزنی داریم

آی اسپورت – وینفرد شفر در نشست خبری خود بعد از بازی با نساجی اعتراف کرد که تیمش مشکل گلزنی دارد. صحبت‌های شفر را بخوانید:

از سنگ زدن به داور متاسف شدم
در ابتدا تسلیت می‌گویم و به خاطر اتفاق امروز که در اهواز افتاد عزادار هستیم. من حدود یک سال است در ایران هستم و وقتی شنیدم این اتفاق رخ داده بسیار ناراحت شدم. همچنین در یکی از بازی‌های روز گذشته سنگی به صورت داور خورد که جراحت آن کاملا مشخص بود. نمی‌دانم چرا این اتفاق می‌افتد و این اتفاق اصلا کار خوبی نبود.

همه در قبال داوران مسئول هستند
همه مربیان، رسانه‌ها و هواداران در قبال داور مسئولیت دارند و من اصلاً درک نمی‌کنم چرا باید چنین اتفاقاتی در زمین رخ بدهد. همه امروز دیدند که داور بهترین چهره مسابقه بود و شاید اگر در بازی روز گذشته سنگ کمی پایین‌تر به چشم داور می‌خورد اتفاق تلخی می‌افتاد.

به تیم نساجی تبریک می‌گویم
من به نساجی مازندران و هوادارانش تبریک می‌گویم که بعداز ۲۵ سال به لیگ برتر آمده‌اند و مردمان بسیار بسیار مهربانی دارند امروز فضای بسیار خوبی در ورزشگاه حاکم بود و خشونتی در استادیوم ندیدیم.

با اعتماد به نقس به دربی می رویم
ما ۹۰ دقیقه فوتبال را کنترل کردیم و فقط مشکل ما ضربات آخر بود. باید روی ضربات آخر کار کنیم و بیشتر تمرین داشته باشیم. اگر امروز کمی شانس داشتیم شاید در اواخر بازی می‌توانستیم گل بزنیم. زمانی که این بازی را با بازی السد، پارس جنوبی و... قیاس می‌کنم می‌بینم که بهتر بازی کردیم و با تمرکز خوبی به میدان رفتیم. فقط مشکل ما گل نزدن بود. مطمئناً با اعتماد به نفس کامل به دربی خواهیم رفت

با 3 مهاجم هم گل نزدیم
دیدید که در این بازی با یک مهاجم تضمینی برای گل زدن نیست ما برای این بازی از سه مهاجم استفاده کردیم اما نتوانستیم به گل برسیم برای گل زدن مشارکت هافبک‌ها هم نیاز است. یعنی همه بازیکنان باید به هم کمک کنند تا به گل برسیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی بهتر عمل کنیم و به هماهنگی بیشتری برسیم.

اختلاف بین حسینی و رحمتی؟
من برای اولین بار به این شهر آمدم و یک سال است که در ایران هستم چند بار گفتم به شایعات توجه نکنید نه تنها دروازه‌بانان استقلال بلکه هیچ بازیکنی در تیم استقلال با هم مشکلی ندارند. طبیعی است هر کسی دوست دارد در ترکیب ثابت باشد و برای تیم محبوبش بازی کند. نه تنها دروازه‌بان بلکه این حساسیت در پست‌های دفاع، هافبک و مهاجم هم وجود دارد. در ایران شایعات زیادی وجود دارد. برای مثال برنج این شهر معروف است ممکن است راجع‌به برنج شایعاتی مطرح باشد ولی نباید به شایعات توجه کرد. وقتی شایعه‌ای در خصوص اختلاف حسینی و رحمتی در تیم منتشر شود موجب ناراحتی هواداران استقلال می‌شود. من هیچ‌وقت دوست ندارم هوادارم ناراحت شود. وقتی می‌گویم هیچ اتفاقی نیفتاده است یعنی حقایق را گفته‌ام و وقتی به شما می‌گویم این رنگ زرد است یا آبی توقع دارم که آن را باور کنید.

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-09-22 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
2
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۳۹
اخی میگه داور بهترین چهره مسابقه بود معلومه که بود چون پنالتی به نفع نساجی ور نگرفت
۷
علی پرسپولیسی
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
"برای مثال برنج این شهر معروف است ممکن است راجع‌به برنج شایعاتی مطرح باشد ولی نباید به شایعات توجه کرد."
خدا رو شکر که یه کیسه کش شل مغز نشدم . ببینید چی از خودشون به این دلال نشون دادن که داره چنین جملات مسخره و پرت و پلایی تحویلشون میده . ۵۰۰ هزار دلار داده با اصرار عجیب غریب الحاجی گرو رو گرفته از اونور ۴ میلیارد تومن(!) هزینه خرید تبریزی کرده بعد میگه مشکل گلزنی داریم و در مورد برنج شمال حرف میزنه :)) جوری ازت راضیم که از داشعلی نبودم :)
پرسپولیسی ها برید تو پیج های کیسه کش الکی از شفر حمایت کنید هرکی ارش انتقاد کرد بهش بگید لنگی :) نذارید دست بهش بزنن
عموری آسوده بخواب که بونجاح بیدار است..
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۰۱
شومن های قبل تو سو تفاهم بود..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر