فهرست
اعتراض عنایتی: برای مدیران مشهد متاسفم
اعتراض عنایتی: برای مدیران مشهد متاسفم

اعتراض عنایتی: برای مدیران مشهد متاسفم

آی اسپورت- رضا عنایتی که در دیدار مقابل پرسپولیس با شکست خانگی زمین را ترک کرد، با انتقاد از شیوه داوری و میزبانی و عملکرد بازیکنانش، این عوامل را در آن تاثیرگذار دانست به تشریح این بازی در کنفرانس خبری پرداخت. سرمربی جوان سیاه جامگان که اکنون در قعر جدول لیگ هفدهم به همراه تیمش جا گرفته با حضور در نشست خبری گفت: امیدوارم بازی خوبی دیده باشید. برای ما و بچه های ما خوب نشد و در کل برای ما خوب نبود. پرسپولیس موقعیت‌های خوبی داشت و از بچه هایم راضی نیستم. چیزی که خواسته بودم بازیکنان اجرا نکردند و روند بازی به شکلی پیش رفت که نتوانستند عملکرد خوبی به نمایش بگذارند.

داوری به سود پرسپولیس: داوری بد نبود و در صحنه‌های 50-50 همه را به نفع پرسپولیس می‌گرفت! در کل فکر می‌کنم داور تاثیری در نتیجه نداشت.

انتقاد از شرایط در نظر گرفته شده برای میزبانی: ما امروز مهمان بودیم نه میزبان و تشکر میکنم از اندک هوادارانی که آمدند تا تیم شهرشان را تشویق کنند و ابراز تاسف دارم که در شهر خودمان عوض اینکه میزبان باشیم، اتفاقات به گونه ای افتاد که پشت نیمکت ما هواداران پرسپولیس نشستند و هر چه خواستند به ما گفتند. متاسفانه افرادی که وابسته به برخی تیم‌ها هستند جوری فوتبال این شهر را پیش می برند که جای تاسف دارد. اینجا شهر مشهد است اما مسئولان یا استقلالی هستند و یا پرسپولیسی؛ اما قوانین باید به گونه ای در مشهد باشد که هواداران مشهدی می‌خواهند.

تصمیم عجیب برای دیدارهای آتی تیمش مقابل سرخابی‌های پایتخت داد: ما در بازی‌های آینده به گونه ای عمل خواهیم کرد که در میزبانی استقلال و پرسپولیس یا در استادیوم شهر دیگری بازی کنیم یا اینکه بلیت فروشی را به شکل دیگری انجام دهیم. اینجوری فایده ندارد، اگر در تهران بازی را برگزار می کردیم تماشاگر کمتر می آمد. در شهر خودمان و پشت نیمکت هر چه خواستند، گفتند؛ اما مسئولان هیچ واکنشی نشان ندادند. من تشکر می کنم از همان اندک هوادارانی که آمدند و شرمنده شدیم که نتوانستیم امتیاز بگیریم و امیدوارم در بازی های آینده شادتر آنها را به خانه بفرستیم.

۱۰۸ ۲  
آی اسپورت
2018-01-12 17:25:00
نظر دهید

۲ نظر
ع ع ب
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
این عنایتی ثابت کرد که یه کیسه کش اصیله !!! آخه اگه داور اشتباه نمی کرد و دروازه بانتون رو همون نیمه اول اخراج کرده بود که الان 6 تایی شده بودی و دیگه اینجوری بلبلی نمی کردی غلام بارسلون !!!
Ashkanred
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۴
مش غلام صبر کن ببین تا آخر لیگ سرمربی باقی می مونی بعد راجع به فصل بعدی تصمیم بگیر . سرمربی شدن امسالت هم در لیگ برتر از صدقه سر پارسال سرورت هست درضمن حرفات مثل این میمونه بگی چون مشهد تیم لیگ برتری داره بازیکنی نباید بره سرخابی . مثل خودت !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر