فهرست
سیدورف: پیروزی در دربی، گام مهمی برای کسب سهمیه ی لیگ اروپا بود
سیدورف: پیروزی در دربی، گام مهمی برای کسب سهمیه ی لیگ اروپا بود

سیدورف: پیروزی در دربی، گام مهمی برای کسب سهمیه ی لیگ اروپا بود

آی اسپورت- کلارنس سیدورف، سرمربی میلان پس از پیروزی 1-0 مقابل اینتر، معتقد است کهاین پیروزی، شانس خوبی به تیم او برای حضور در لیگ اروپا داد.

نایجل دی یانگ، با یک ضربه ی سر روی سانتر بالوتلی، میلان را پیش انداخت و فاصله ی این تیم را بقیب خود را کم کرد.

سیدورف نیز از این پیروزی مهم و حساس خوشحال است.

او گفت: "نشان دادیم که می‌خواهیم تا پایان برای حضور در لیگ اروپا بجنگیم، البته کار سختیست زیرا تیم‌های زیادی برایش می‌جنگند.

با انتقاد از خودم خو گرفتم و مدت‌هاست این کار را انجام می‌دهم. خودم را پیروز همه ی میدان ها فرض می‌کنم و برای پیروزی باید با تمام قوا جنگید. می‌خواهم از تلاش بازیکنان تشکر کنم و هفته ی پیش، با دیدن تمرینات آنها، مطمئن بودم نتیجه ی خوبی می‌گیریم.

نمی‌توان خوشحالی آنها پس از بازی در زمین را وصف کرد. هنوز فصل به پایان نرسیده و دیدار سختی هفته ی آینده مقابل آتالانتا داریم. بنابراین باید از پیروزی در دربی لذت ببریم و سپس خود را برای بازی بعد آماده کنیم.

اولین دغدغه ی من استحکام بخشی به تیم است. در چند هفته ی اخیر خوب بودیم. این بازی می‌خواستم اینتر را با تغییر سیستم سورپرایز کنم. البته همانطور که گفتم، فلسفه ی فوتبالی یک تیم، از سیستم آن مهم تر است."

با وجود نتایج خوب سیدورف روی نیمکت میلان، او از آینده و حضورش در فصل آینده  روی این نیمکت مطمئن نیست و درباره ی احتمال حضور در اینتر صحبت کرد.

او گفت: "هر لحظه ممکن است این اتفاق بیفتد و نباید به عنوان خیانت حساب شود. ولی امروز، سوال کردن در این رابطه  اشتباه است.

دربی حساسی بود، مانند همیشه. من به جنگیدن بازیکنانم افتخار می‌کنم و معتقد م که شایسته ی پیروزی بودند.

در دفاع بسیار خوب بودند و کار را برای پالاسیو و ایکاردی سخت کرده بودند."

     
آی اسپورت
2014-05-05 10:14:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر