فهرست

دسته یکی‌ها 24 تیم شدند/ اتکا و شهرداری تبریز برگشتند

آی‌اسپورت‌ ـ هنوز برخی از بازی‌های لیگ دسته دو تمام نشده ولی کاملا محرز شده که 4 تیم شهرداری اردبیل، فولاد نوین اهواز، اتکای گلستان و شهرداری تبریز در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول سال آینده حاضر هستند. در این میان عملکرد شایسته شهرداری تبریز که امسال می‌بایست در لیگ برتر شرکت می‌کرد اما به علت انجام جرایم انضباطی و در نظر گرفتن تنبیه برای این تیم به جای لیگ برتر در لیگ دسته دوم توپ، زد قابل توجه بوده است.
این در حالی است که در مسابقات دسته دوم تیم‌هایی بودند که یا سقوط کردند یا در زوال هستند تیم‌هایی که بعضی از آنها معروف بوده و بعضی از آنها سابقه حضور در لیگ برتر و لیگ‌های بالاتر را داشته‌اند از آن جمله؛ سفیدرود رشت،؛ برق شیراز، شهرداری اراک، صنعت ساری با احتساب حضور پدیده، نفت مسجدسلیمان و پیکان به لیگ برتر و سقوط مس کرمان، داماش گیلان و فجرسپاسی به لیگ دسته اول و سقوط 6 تیم انتهای جدولی، مسابقات لیگ دسته اول فصل 94ـ93 با شرکت 24 تیم برگزار می‌شود.

در ان میان می‌توان به تیم‌های مهم سیاه جامگان مشهد، نساجی مازندران، صنعت نفت آبادان، گیتی‌پسند اصفهان، استقلال اهواز، نیروی زمینی و پارسه تهران، ایران‌جوان بوشهر، آلومینیوم هرمزگان، پاس همدان و سه تیم سقوط کرده از لیگ برتر می‌توان اشاره کرد. ضمنا تیم‌های ابومسلم مشهد و گهردورود که سابقه حضور در لیگ برتر را دارند از این مسابقات به لیگ دسته 2 کشور که همان لیگ دسته 3 واقعی سقوط کردند. 

     
آی اسپورت
2014-05-05 10:50:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر